Konferencja prasowa z udziałem Jerome Le Banner i Marcina Różalskiego

Konfrontacja.com

Federacja KSW zaprasza wszystkich na konferencję prasową z udziałem Francuza Jerome Le Bannera i Marcina Różalskiego, która odbędzie się w dniu jutrzejszym, o godzinie 13:00 w warszawskiej restauracji „Champions” (restauracja znajduje się na parterze hotelu Marriott).

Podczas konferencji prasowej dojdzie m.in. oficjalnego podpisania kontraktu Le Bannera z Federacją KSW.

Spotkanie jest również otwarte dla kibiców

Informacja o zakupie biletów obok ringu:

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejne bezprecedensowe widowisko organizowane przez Federację KSW. Gala KSW18 – Unfinished Sympathy już 25 lutego w Płocku, a na niej pojedynki największych współczesnych gladiatorów z Polski i ze świat. Bądź tam i Ty!

Kilka tygodni temu została uruchomiona sprzedaż biletów na trybuny płockiej Areny, a od dziś można już nabywać będzie wejściówki przy ringu. Nie zwlekaj, kup bilet na to wydarzenie i oglądaj na żywo emocje tryskające ludzką krwią.

Bilety jak zawsze można nabywać za pośrednictwem portalu www.eBilet.pl, a także we wszystkich EMPIK-ach na terenie Polski.

13 thoughts on “Konferencja prasowa z udziałem Jerome Le Banner i Marcina Różalskiego

 1. ŁOOO K**** :ddddddddddddddd NIE WIERZE MOJ UKOCHANY ULUBIONY I NAJLEPSZY FIGHTER W POLSCE :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA K**** JAK SIE CIESZE xddddddddddddddddddddddddddddddddDD NIE WIERZE !!!!!!!!!!!!!!!

 2. nie powiem ,ze ciężko widzę Różala z le bannerem. nie to ,ze hejtuje,bo szanuje Różalskiego i będę trzymał za niego kciuki no ale Le Banner to już nie jakieś tam pitu pitu jak na 3 walkę w mma. nie to,ze jest mega doświadczony w mma ale samo doświadczenie i poziom jaki prezentował zawsze w K1 już mówi sam za siebie mimo ,ze Marcin też zjadał zęby na stójce,wiec nie wiem czy ewentualna stójka to dla Rózala byłoby dobre rozwiązanie w tej walce ,chociaż oczywiście chciałbym być mile zaskoczony 🙂
  Bynajmniej za zestawienie z Le Bannerem chylę czoła przed KSW.

 3. Maciej: Ja jestem gołodupcem i bezrobotniakiem ale mozesz mnie zasponsorowac jako osobe towarzyszaca + bedziesz mial znakomite towarzystwo
  to że jestes szmaciarzem to kazdy wie:-D smierdzielu,skoda ze taka wsza lubi tych samych fighterow co ja:-(

 4. Dos Santos: Kurde Banner wygrał w 2010 z Tyronem Spongiem… Nie znam Bannera nie widziałem walki… Powiedzcie mi jaki to zawodnik??

  Ja widzialem ta walke spong jest duzo młodszy i bardzo dobry technicznie a le banner wygral na punkty.Zawodnik znakomity polecam jakis highlight na youtube scisła czołowka K1 jeden z najlepszych a dla niektorych najlepszy

 5. Po dwa jakby na KSW 16, Siergiej Szemietow nie doznał kontuzji to Różala by chyba zabił… Poziom KSW to z wyjątkiem Mammeda i czasem jakiejś walki to tragedia… Ale ludzi na to patrzą z nudów, bo nie ma innych konkurencyjnych gali albo nie znają się na MMA…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *