Konferencja prasowa we Włocławku – pełny fightcard FA4!

Informacja prasowa organizatorów:

8 listopada o godzinie 13:00 w Pałacu Bursztynowym we Włocławku odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed galą Fighters Arena 4 Atak. Prestiżowa gala FA zawita do Włocławka 24 listopada  a w walce wieczoru spotkają się Łukasz Chlewiciki oraz Vitor Nobrega. Na wczorajszej konferencji zaprezentowaliśmy pełny fightcard imprezy.

 

Na pierwszą konferencję przed FA 4 „ATAK” przybyli: Łukasz Chlewicki, Arkadiusz Jędraczka, Bartosz Fabiński, Marcin Bandel, oraz Patryk Kania. Tego dnia zabrakło drugiego zawodnika z walki wieczoru Vitora Nobregi. Nieobecność urodzonego w Rio De Janeiro Brazylijczyka jest jednak usprawiedliwiona. Kilka dni temu stoczył on w rodzinnym kraju kolejną zwycięską walkę i nie miał możliwości dotarcia do Włocławka. Powód oczywisty Vitor całkowicie podporządkowany jest pod cykl treningowy.

Na spotkaniu dziennikarzy zawodników oraz organizatorów, nie obyło się bez niespodzianek. Właściciel FA oficjalnie przedstawił dziennikarzom daty i miejsca kolejnych imprez. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich jest nowa postać, która zawita  na FA5. Mieszkający w USA Polak  Adam „Maja” Maciejewski, który już 17 listopada w Chicago stoczy bój z pogromcą Jamesa Thompsona oraz Konstantina Gluhova pojawi się na naszej prestiżowej gali. Będzie to jego pierwsza walka w Polsce już 26 stycznia. Całą konferencje prasową opublikujemy już wkrótce na naszym oficjalnym serwisie.

Walka wieczoru:

77 kg.: Łukasz Chlewicki (9-2) vs. Vitor Nobrega (11-5)

 Pozostałe:

84 kg.: Marcin Bandel (6-2) vs. Bartosz Fabiński (4-0)
Open.: Jacek Czajczyński (4-5) vs. Michał Andryszak (4-1)
84 kg.: Patryk Kania (0-2-1) vs. Seweryn Kirschhiebel (0-1)
70 kg.: Ireneusz Mila (6-9) vs. Radosław Demczur (2-1)
93 kg.: Arkadiusz Jędraczka (4-6) vs. Tomasz Kondraciuk (7-4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *