Konferencja prasowa przed pierwszą galą PROMMAC

Właściciele nowej polskiej organizacji Pro MMA Challenge ogłosili datę i miejsce w którym odbędzie się konferencja prasowa podczas której poznamy szczegół dotyczące pierwszej gali. Poniżej szczegółowe informacje

Informacja prasowa

Do tej pory nie ujawnialiśmy zbyt wielu szczegółów na temat naszego eventu. Chcieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik i jednocześnie podsycić trochę atmosferę. Teraz nadszedł czas, by podzielić się z Wami wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi pierwszej gali PROMMAC.

16 stycznia o godzinie 12.00 w Hotelu Marriott przy al. Jerozolimskich 65/79 w Warszawie, odbędzie się konferencja prasowa przygotowana przez Professional MMA Challenge.

Na konferencji obecni będę właściciele Professional MMA Challenge oraz osoby odpowiedzialne za przebieg i organizację gali, a także – a raczej przede wszystkim – główni jej bohaterowie, czyli Tomasz Drwal, Michał Kita i Mariusz Cieśliński.

Ogłosimy nie tylko datę i miejsce pierwszej gali, ale także kilku nowych zawodników, w tym przeciwników, z którymi wymieniona trójka zmierzy się w walkach wieczoru. Poza tym poznacie lepiej właścicieli oraz dowiecie się więcej o samej organizacji i evencie.

Jedno jest pewne – pierwszą rzeczą, o której pomyślicie zaraz po konferencji będzie… jak zdobyć bilet na PROMMAC 1?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *