Konferencja prasowa przed EFM SHOW 2

EFM Show

We wtorek, 18 maja, w Hotelu Marriott przy Alejach Jerozolimskich 65/79  w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa zapowiadająca galę EFM SHOW 2.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 13:00 i będzie transmitowana na żywo na fanpage’u oraz kanale YouTube EFM SHOW.

Przedstawione zostaną dwa zestawienia fight card na galę EFM Show 2, która odbędzie się 11 września br. w Sofii, w Bułgarii. Jedną z gwiazd wrześniowej gali będzie Radosław Paczuski, którego międzynarodowa sława dotarła również do Bułgarii. Ze względu na zmianę terminu, Paczuski, znany głównie z pojedynków w K1, wystąpi w formule MMA, w której to legitymuje się rekordem 3:0. Organizatorzy szykują dużą niespodziankę, jeżeli chodzi o przeciwnika Polaka. Będzie to na pewno jeden z najlepszych i najefektowniej walczących zawodników europejskich. Karty zostaną odkryte już podczas wtorkowej konferencji. Z przeciwnikiem Radosława Paczuskiego połączymy się online.

Wiesienką na torcie będzie niewątpliwie ogłoszenie zawodnika oraz dwóch innych  zestawień , z udziałem topowych  fighterów, którzy zarówno sportowo jak i medialnie, stanowią ścisłą czołówkę w Europie i są bardzo dobrze znani polskim fanom. Jeden z nich zawalczy o pas w kat. 70 kg . Zawodnicy ci będą obecni podczas konferencji, natomiast ich przeciwnicy połączą się online.

Gościem konferencji  będzie także Michał Materla – współwłaściciel EFM, który jako zawodnik zawalczy podczas gali w Sofii o pas w kategorii 84 kg.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.