Konferencja prasowa i ważenie przed KSW 19

Wczoraj (9 maja) w amfiteatrze na Bemowie odbyła się konferencja i ważenie przed galą KSW19. Obecni byli na niej wszyscy zawodnicy, którzy 12 maja staną do walki o honor i sympatię fanów. Materiał wideo prezentuje najciekawsze fragmenty tego wydarzenia, a także migawki z media treningu i koncertów Waldemara Kasta i Hemp Gru.

Zapraszamy również do oglądania galerii zdjęć, która dostępna jest TUTAJ.

(konfrontacja.com)

10 thoughts on “Konferencja prasowa i ważenie przed KSW 19

 1. Całe to KSW to jakaś parodia UFC. Rozumiem że czerpie się pomysły od najlepszych, ale jak słyszę tych „spikerów” z polsatu to zwyczajnie wywołuje u mnie śmiech. I po kiego grzyba ten drugi piłuje pysk po angielsku. Gala odbywa się w Polsce, jest to polska organizacja, to poco ten drugi łysol powtarza w języku angielskim? Oglądając ten filmik z ważenia, to mam wrażenie że to Animal Planet i dokument o jeleniach i rykowisku.
  Mmmmmaaaaaaaaameeeeeeeed Kaaaaaaaaliiidoooooooooow – no litości.

 2. ale farsa…
  ważenie zawodników na 3 dni przed zawodami… ?!?
  walka Mameda Khalidova Rodney Wallaca zakontraktowana w limicie do 85 kg. Mamed na wadze 89kg, Rodney 88kg. farsa, i maszynka do zarabiania pieniędzy. a miało być tak pięknie

 3. To wazenie pokazowe, dla kibicow, promocyjne dla gali KSW.
  Co do „rykow”, tak juz sie utarlo w sportach walki taka forma zapowiedzi zawodnikow, moze troche zbyt obcesowa.
  A ze w jezyku angielskim? To chyba zrozumiale, to najbardziej oficjalny, uniwersalny jezyk w tej czesci swiata, tym bardziej, ze w gali biora udzial nie tylko polscy zawodnicy.
  Cieszmy sie tym co mamy, mozna wytykac mankamenty, porownywac do UFC, Bellatora czy starego Pride, ale to obecnie czolowa organizacja MMA w Europie.

 4. totalna porażka co odwalił sapp , to napewno za namową kawulskiego i lewandowskiego a tak swoja droga to tych dwoch panów nienawidze, ubolewam nad zestawieniem zawodnikow dla polskich fajterów

 5. cale wazenie i prezentacja kiczowata,a jak widze tego kawulskiego jak zuje te gume jak taki pener to wiochą zajezdza ostro.Bob to jest pajac i cale to przedstawienie bylo ustawione na bank przez dwoch panow z ksw.

 6. to wszystko to jedno wielkie gówno!! sport?? jaki sport?? my tu nie mamy do czynienia z pięknem sportu liczy się kasa i ten pseudo klimat tej gali. Oczywiście należy się cieszyć tym co mamy a mamy gale KSW jest to federacja która dopiero co się rozwija i nie należy jej przyrównywać do amerykańskiego UFC ale ludzie na litość trochę pokory w tym wszystkim i logicznego myślenia!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *