Komunikat prasowy MMA Attack

Dziś, to jest 18 stycznia większość portali sportowych faktycznie już „ogłosiła”, kto wystąpi w Walce Wieczoru podczas MMA Attack 2. Gala w Katowickim Spodku, która odbędzie się 27 kwietnia będzie największym wydarzeniem w historii polskiego MMA. 

Pragniemy zapewnić kibiców, że szykujemy dla nich prawdziwie gorące emocje. Trwają negocjacje z zawodnikami, którzy zapewnią wysoki poziom rywalizacji i emocji. Większość kontraktów jest już ustalona, ale ze względu na wiele okoliczności, nie będziemy ich jeszcze ujawniać.

W odpowiednim czasie poinformujemy – jak wygląda pełna karta walk MMA Attack 2.

Nawiązując do przewidywanej przez kibiców i niektóre media Walki Wieczoru, pomiędzy Marcinem Najmanem i Robertem Burneiką – zapewniamy, że nie był to „przeciek” od osób zbliżonych do organizacji, ale „przepowiednia”. Czy jest to przepowiednia samospełniająca się? O tym poinformujemy wkrótce na naszej stronie…

11 thoughts on “Komunikat prasowy MMA Attack

  1. Mój typ na walkę wieczoru gali MMA Attack 3 Piotr Świerczewski – Marcin Najman. Tak poważnie, zadziwiające jest, że ludzie łakną występów, bo to nie są walki takich cyrkowców jak Pudzianowski, Najman czy teraz Burneika. Heh jakie MMA takie gwiazdy.

  2. Wydaje mi się że fajnie jak w MMA startują tacy ludzie jak Pudzian, Bazelak, Burneika. Można popatrzeć w szerszej perspektywie na MMA. Takie walki pokazują też kunszt, umiejętności itd. inncyh zawodników i prawdziwych mistrzów. Pokazują że MMA to nie jest zwykła mordobijnia ale fajny sport. Źle się dzieje natomiast kiedy zawodnicy pokroują Pudziana są delej pchani na siłę, mimo oczywistych porażek tak tylko aby ktoś zarobił tylko.
    Uważam, iż MMA atack żle zrobi angażując Naimana bo facet zdecydowanie wypalił się sportowo z całą sympatią do niego.

  3. Dams
    to wyjdz i zawalcz z nim. Nie wiem chyba myślicie że siedząc przed kompem pokonalibyście najmana hehhe jakie pustaki. ok najman nie ma za grosz talentu ale to nie znaczy ze nic nie potrafi.

  4. to, że Najman na poziomie sportowym wypada kiepsko, nie znaczy, że nagle każdy dałby mu rade ; ma znacznie lepszą kondycje, siłe uderzeń od każdego nie trenujacego czlowieka i bez problemu by sobie z nim poradził, a w walce z Burneiką mam nadzieje, że wygra hardkorowy koksu 🙂

  5. to ze mmaatack proboje zarobic na celebrytach nie dziwi robi to i ksw, najmana cenie bo cos tam robi oprocz tego ze czasami zdarzy mu sie palnac jakas glupote wole go sto razy od pudziana i salety… fajnie ze jest konkurencja dla ksw a poziom sportowy mam nadzieje ze zapewnia postacie typu damian grabowski m kita i drwal…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *