Komisja sportowa chce skłonić Uriah Halla do zmiany kategorii na półciężką

uk.askmen.com

Stowarzyszenie Komisji Bokserskich (ABC) będzie chciało nakłonić Uriah’a Halla do rywalizacji w dywizji półciężkiej po tym jak zawodnik zasłabł w dniu ważenia przed galą UFC Fight Night 124.

Uriah Hall miał zmierzyć się z Vitorem Belfortem w ostatniej walce w karierze Brazylijczyka, jednak Hall w dniu ważenia stracił przytomność i został przewieziony do szpitala ze względu na komplikacje po zbijaniu wagi.

W trakcie rozmowy z mediami po gali UFC Fight Night 124, prezydent UFC Dana White powiedział kilka gorących słów dotyczących Hall’a.

„Ludzie z UFC Performance Institute powiedzieli, że on, jakby to powiedzieć – nie traktował poważnie przygotowań. Nie traktował poważnie treningów, nie robił tego, co ktoś mu mówił. Robił po swojemu. Tydzień przed walką udał się do L.A. i spędził czas w L.A. w klubach i tym podobnych. Więc nie jest dobrze.”

Mike Mazzulli, prezes Stowarzyszenia Komisji Bokserskich, rozmawiał z MMAJunkie na temat niepowodzeniu Hall’a w zrobieniu wagi i tym, że będą chcieli, aby zawodnik przeszedł do wyższej kategorii.

„ABC ma rejestr z tego wydarzenia i wskazujemy, że Uriah Hall nie będzie w stanie rywalizować w tej wadze (185 funtów). Sporządzone zostaną notatki z rejestru, które stwierdzają, że nie był w stanie zrobić wagi i że nie może walczyć w tej wadze”.

One thought on “Komisja sportowa chce skłonić Uriah Halla do zmiany kategorii na półciężką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.