Komentarz Marcina Helda po przegranej walce z Damirem Hadzovicem

Niestety Marcinowi Heldowi nie udało się przerwać złej passy dwóch poprzednich porażek i w trzeciej walce w UFC przegrał przez nokaut w trzeciej rundzie z Damirem Hadzovicem na gali UFC Fight Night 109.

Naprawdę szkoda tej walki, ponieważ Marcin ją prowadził i miał ogromną przewagę w parterze nad Bośniakiem. O wyniku walki zakończyło pechowe wejście w nogi w wykonaniu Helda w trakcie którego nadział się na kolano przeciwnika.

Poniżej komentarz Marcina Helda dotyczący tej walki. Marcin napisał w nim, że sam nie wie, czy dostanie jeszcze jedną szansę w UFC, przeprasza za tę porażę i dziękuje za wsparcie od fanów.

5 thoughts on “Komentarz Marcina Helda po przegranej walce z Damirem Hadzovicem

  1. ” Zawiodło…. nie wiem co… szczęście? Ja? Oba?”

    Zawiodła słaba stójka i nastawianie się tylko na skrętówki. To co musisz Marcinie robić to pracować nad uderzeniami a w szczególności boksem. Wiem że łatwo mówić ale taka jest prawda. A nie zastanawiać się czy aby na pewno dobrze obliczyło się moment nura po skrętówkę.

  2. nigdy jego fanem nie bylem, mam do niego neutralne (bardziej w strone pozytywnego) nastawienie, ale uwazam, ze mial pecha. 2/3 walki mgl wygrac, mysle, ze bedzie dobrze. Moze nie bedzie mistrzem kategorii ale bedzie solidny.. jak.. no wlasnie, jak go nie wywala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *