Kolejne zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk !

 

W dniu 8 marca 2009 Joanna Jędrzejczyk stoczyła pięcio rundową walkę muaythai z wyższą i cięższą przeciwniczką Sanne de Ruiter trenującą w Pinas Gym Rotterdam. Joanna zwyciężyła ten pojedynek na punkty.
Walka odbyła się późnym wieczorem na pięknie zorganizowanej gali „BEATDOWN” w Amsterdamie.

Pierwsza runda była spokojna. Przeciwniczka próbowała wywierać presję na Joasi. Jednak z rundy rundę nasza rodaczka walczyła bardziej agresywnie i z większa presją. Zadawała silne kopnięcia low kick. Gdy atakowała kombinacjami bokserskimi Saana de Ruiter, ta skracała dystans i doprowadzała do walki w klinczu, lecz i tak Joasia dobrze sobie radziła. Zadając jej wiele silnych uderzeń kolanami w brzuch jak i także w piątej rundzie weszły kolana na twarz przeciwniczki. Z narożnika trener Joasi, Ernesto Hoost podpowiadał, aby markowała cios ręką i zadawała kopnięcie na głowę przeciwniczki. Po kilkukrotnym powtórzeniu tej akcji przeciwniczka była już zamroczona. Trenerzy Teamu Mr. Perfect są bardzo zadowoleni z walki oraz napływających kolejnych propozycji walk dla zawodniczki Joasi Jędrzejczyk.

Tak wiec: Kolejna walka już 11 kwietnia , również w Amsterdamie. Przeciwniczką Joasi będzie Lisanne v.d Molen / Days Gym Amere, która nie przegrała w swojej karierze ani jednej walki.

http://www.muaythai.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *