Kołecki, Kułak, Trybson vs Niedźwiedź na PLMMA 73 – transmisja na TV Puls

TV Puls

W sobotę 20 maja TV Puls po raz kolejny zapewni swoim widzom emocjonujące sportowe widowisko – transmisję na żywo 73. gali PLMMA. To już druga, międzynarodowa gala federacji PLMMA, którą na wyłączność transmituje TV Puls. O pas mistrza będą walczyć z Polakami zawodnicy z różnych stron świata. Po raz drugi na ringu wystąpi mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Na majowej gali zadebiutuje w PLMMA jeden z najbardziej znanych polskich wojowników, Krzysztof Kułak (mistrz KSW i Celtic Gladiators), a Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się z Adamem Niedźwiedziem, uznanym zawodnikiem MMA, którego ostatnio oglądaliśmy w innej roli w programie „Top Model”.

TV Puls

Gala odbędzie się w Ciechanowie, rodzinnym mieście Szymona Kołeckiego.

Na gali 20 maja Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w międzynarodowej walce o pas kategorii lekkiej, a Marcin Naruszczka i Edilson Franca z Brazylii staną do walki po mistrzostwo wagi średniej. Na ringu wystąpi też legenda MMA, Amerykanin Matt Horwich.

Przed TV Puls transmisja na żywo kolejnego sportowego widowiska federacji PLMMA. Poprzednia gala przyciągnęła przed ekrany telewizorów nie tylko fanów walk MMA, ale również widzów, którzy wcześniej nie interesowali się tą dyscypliną. Otrzymaliśmy masę pozytywnych komentarzy, co nas bardzo motywuje i potwierdza, jak wielki potencjał drzemie w tym sporcie. Wszyscy koncentrujemy się teraz na tym, aby po raz kolejny zapewnić widzom TV Puls sportowe emocje na najwyższym poziomie – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

TV Puls

– Jesteśmy w wirze przygotowań, a wszystko z myślą o fanach MMA. W maju zadebiutuje w PLMMA znakomity wojownik, Krzysztof Kułak, a jego przeciwnikiem będzie Michał Tarabańka. Zapowiada się więc emocjonująca walka. Poza nimi wystąpi szereg innych świetnych zawodników, w tym z zagranicy. Wszystkich gorąco zapraszam, zarówno na trybuny jak i przed telewizory. Zawalczy także Michał Pasternak (przeciwnik nie jest jeszcze znany) który walczył m.in. z Rogerem Gracie o tytuł Największej organizacji w Azji ONE Championship. Będzie moc! – powiedział Mirosław Okniński, właściciel PLMMA.

TV Puls

Zawodników dobieramy w ten sposób, aby za każdym razem poziom walk był wyrównany. Na gali 20 maja jedną z ciekawszych konfrontacji będzie starcie Marcin Naruszczka vs Edilson Franca z Brazylii . A tytułu mistrza wagi lekkiej będzie bronił Marian Ziółkowski. powiedział Paweł Nastula, współorganizator gal federacji PLMMA.

TV Puls

Na majowej gali skonfrontują się również m.in.: Brazylijczyk Leandro Bispo, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski, Wojciech Balejko, Mariusz Radziszewski, Wojciech Orłowski, Łukasz Klinger oraz w walce amatorskiej Tomasz Bala i Maciej Gąsiorek.

Poprzednią galę, którą 4 marca transmitowała TV Puls, można obejrzeć w bezpłatnym serwisie TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem: http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma.

Zawodnikom kibicowali na trybunach m.in. Rinke Rooyens, Katarzyna Wołejnio, Dorota Goldpoint, Andrzej Supron, Ola Ciupa, Tomasz Oświeciński, Alan Andersz, Paulla, Tomasz Iwan i Tomasz „Niecik” Niecikowski. Relację można obejrzeć tutaj:

Gale PLMMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.

PLMMA 73 – Ciechanów

Transmisja na żywo: TV Puls, sobota 20 maja, od godz. 20:00

Informacja prasowa

One thought on “Kołecki, Kułak, Trybson vs Niedźwiedź na PLMMA 73 – transmisja na TV Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *