KOK WORLD GP 2014 w Gdańsku – konferencja prasowa

Grupa International Bushido Federation, organizator światowej gali Kickboxingu KOK World GP 2014 In Gdansk, która odbędzie się 17-go października w Gdańsku-Sopocie, pragnie zaprosić na poprzedzającą to wydarzenie konferencję prasową.Konferencja odbędzie się w dniu 16-go września w Sali Konferencyjnej hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie przy ulicy Plac Dwóch Miast 1. Początek konferencji godzina 12.00.

KOK World GP 2014 In Gdansk jest jednym z największych światowych i europejskich wydarzeń Sztuk Walki a Kickboxingu w szczególności. Widzowie obejrzą kilkanaście walk z udziałem mistrzów świata, Europy czy najlepszych zawodników krajowych o międzynarodowym potencjale. Będzie to najważniejsza międzynarodowa impreza Sportów Walki w Polsce w tym roku.

Zaproszeni dziennikarze, media i fani będą mogli spotkać się z gwiazdami gali: Piotr Kobylański, Kamila Bałanda, Łukasz Butkiewicz, Michał Wlazło, Robert Maruszak, Daria Albers i oczywiście przedstawiciele International Bushido Federation i International Fighting Group – polskiego partnera IBF i gali KOK. Zawodnicy, oraz organizatorzy udzielać będą także indywidualnych wywiadów i dostępni będą dla mediów i fanów po konferencji.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów gali
Komitet Organizacyjny

Informacja prasowa

One thought on “KOK WORLD GP 2014 w Gdańsku – konferencja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *