Kłopoty Darrena Tilla. Były pretendent do tytułu aresztowany na Teneryfie

Per Haljestam-USA TODAY Sports

Były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC Darren Till (17-2-1 MMA, 5-2-1 UFC) narozrabiał na Wyspach Kanaryjskich za co trafił do aresztu.

Według raportu Daily Mail opierającego się na doniesieniach hiszpańskiego El Dia, Anglik został aresztowany na Teneryfie, która jest największą wyspą w archipelagu Wysp Kanaryjskich u północno-zachodniego wybrzeża Afryki. Według wstępnego raportu, Till i czterech innych Brytyjczyków towarzyszących mu zostało aresztowanych za rzekome zniszczenie hotelu, a następnie odjechanie taksówką, podczas gdy kierowca pojazdu ładował ich bagaż.

Według doniesień, po wyrzuceniu z jednego z hoteli za rozbicie mebli i opróżnieniu gaśnic, próbowali udać się do innego hotelu, ale nie zostali przyjęci. Kiedy przyjechała taksówka, grupa mężczyzn wsiadła do taksówki, gdy kierowca wkładał ich rzeczy do bagażnika, a następnie odjechała.

Policja powiadomiona o zdarzeniu zatrzymała mężczyzn i aresztowała ich w miniony czwartek rano w rejonie Costa Adeje na wyspie.

26-letni Darren Till od rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w MMA doszedł do znakomitego rekordu 17-0-1, ale ostatnie dwie porażki zakończyły tę serię zwycięstw. Najpierw przegrał przez poddanie duszeniem D’Arce w drugiej rundzie walkę o pas z Tyronem Woodleyem na gali UFC 228, a potem został znokautowany w drugiej rundzie przez Jorge Masvidala na gali UFC Fight Night 147.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *