Kimbo Slice zawalczy w pro-wrestlingu w Japonii

(cagepotato.com)

Kariera MMA Kimbo Slice skończyła się w zasadzie zanim się zaczęła. Czy wróci do planów bokserskich? Nie wiadomo. Ale z czegoś utrzymywać się trzeba, więc Kimbo przyjął ofertę wzięcia udziału w turnieju pro-wrestlingowym IGF, który odbędzie się 5 lutego w Japonii. Jego przeciwnikiem będzie wywodzący się z sumo Shinichi „Wakakirin” Suzukawa.

Slice został zwolniony z UFC w maju zeszłego roku, po swojej pierwszej oficjalnej przegranej w octagonie. Były gwiazdor EliteXC zaczął swoją drogę do UFC biorąc udział w reality show The Ultimate Fighter (TUF) 10, gdzie musiał uznać wyższość Roya Nelsona i wypadł z programu po trzecim odcinku. Później dostał drugą szansę, wygrywając z Houstonem Alexanderem. Marzenia o karierze w UFC skutecznie wybił mu z głowy Matt Mitrione na UFC 113.

Zobaczymy, czy świat japońskiego pro-wrestlingu to coś dla Kimbo.

6 thoughts on “Kimbo Slice zawalczy w pro-wrestlingu w Japonii

  1. A ja uwazam ze jakby mocno poprawił kondyche i cardio mógłby mierzyc się ze średniakami. Dominował przez pierwsza runde Mitrione , lecz potem opadł z sił i wiadomo jak to sie skończyło 😉 Nie wiem czemu ale ten koles wzbudzał we mnie sympatie hehe może temu że kolesia wypromowało youtube ?? ;>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *