Kimbo Slice zadebiutuje w boksie 13 sierpnia

Była gwiazda EliteXC I uczestnik “The Ultimate Fighter 10” Kimbo Slice ma w planach debiut w boksie zawodowym  na dystansie czterech rund. Walka miałaby być głównym wydarzeniem gali, której promotorami są Gary Shaw i Tony Holden. Gala ma się odbyć 13 sierpnia w kasynie Buffalo Run w Miami, stan Oklahoma. Przeciwnik dla Kimbo nie jest jeszcze ustalony.

Informacja prasowa:

„Kimbo zawsze powinien być w ringu,” powiedział Jared Shaw promotor Kimbo. „On jest jednym z najtwardszych  uderzaczy na świecie i 13 sierpnia rozpocznie się jego podróż po Ameryce. Pierwszym przystankiem będzie Oklahoma skąd ruszy Kimbo Slice Eress.”

Wieloletni przyjaciel i menedżer, Mike Imber powiedział, że Slice został wytrenowany do debiutu przez swojego długoletniego trenera boksu Randy’ego Chatamiego, a także spędził jakiś czas z wysokiej klasy sparingpartnerem Alfredo Angulo oraz trenerem Clemente Madina.

„On jest całkowicie skoncentrowany na karierze bokserskiej i podekscytowany możliwością zaprezentowania swoich umiejętności w ringu,”  kontynuował Shaw. „Kimbo jest głodny tej walki i to czyni go jeszcze bardziej groźnym i przerażającym.”

Kimbo Slice ma na swoim koncie rekord w walkach MMA na poziomie 4-2. Został zwolniony z UFC po przegranej z Mattem Mitrione w drugiej rundzie przez TKO na UFC 113 w ubiegłym roku. Rozpoczął swoją karierę od trzech wygranych z rzędu, wliczając w to pokonanie Jamesa Thompsona przez TKO w trzeciej rundzie na „EliteXC: primetime”  w maju 2008.

Swój oficjalny debiut w UFC zaliczył dzięki jednomyślnej decyzji wygrywając z Houstonem Alexandrem w „The Ultimate Fighter 10 Finale”.

9 thoughts on “Kimbo Slice zadebiutuje w boksie 13 sierpnia

  1. nie wiem czemu ale nienawidze tego mutanta. może i jest twardy ale jest zwykłym łobuzem a nie sportowcem. niech wróci lepiej do prania po pysku ulicznych kozaczków i obstawiania gwiazdek porno. za każdym razem jak tylko walczył zawsze kibicowałem jego przeciwnikowi, a najfajniej załatwił go seth petruzelli. pięknie to zrobił pokazując że jego miejsce jest poza ringami mma.
    kimbo to taki amerykański pudzian tyle że czarny i o wybujałym bezczelnym ego

  2. no widziałem tego TUFa jak kombo walczyl z royem nelsonem. popisał sie jak diabli. poza górą mięśni ten koleś nic nie posiada. wystarczy go obalić i leży i kwiczy. jak dla mnie to murzyński egzemplarz pudziana i tyle.

  3. Pierwszy solidny bokser z jako takim pojeciem o defensywie, wybije mu boks z głowy. Facet co prawda umie bić, ale nie pamieta o obronie, pierwsz lepsza kontra w boksie i facet zobaczy gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *