Kimbo Slice poza UFC!

(mmamania.com)

Przychody z PPV nie są jeszcze znane, ale to i tak nie przeszkodziło prezesowi UFC, Danie White, powiedzieć „Żegnam” do jednego ze swoich najbardziej obiecujących – i kontrowersyjnych – zawodników.

Kimbo Slice – który zyskał sławę i rozgłos jako uliczny wojownik, został wyrzucony z UFC po swojej pierwszej oficjalnej porażce w Octagonie. Dana White ogłosił tą decyzję na konferencji prasowej po UFC 113.

Czas na ruch Scotta Cokera?

11 thoughts on “Kimbo Slice poza UFC!

  1. Kimbo był niestety za słaby, a przede wszystkim za stary do UFC. 3 lata temu sprawiał znacznie lepsze wrażenie w kwestii dynamiki, wprawdzie od tego czasu znacznie poprawił się technicznie, ale to stanowczo za mało.
    Fajnie gdyby zgłosiło się KSW, wtedy słaby Kimbo mógłby najpierw sklepać Najmana w 3 sekundy a potem w niewiele dłużej znokautować Pudzianowskiego.

  2. Dawid: Naprawdę sądzisz, że Dana to przeczyta, że piszesz bezpośrednio do niego? 😀

    A co do Kimba: szyko mu Dana podziękował, nie wiem, czy nie za szybko. Fakt, za wiele nie pokazał, ale czy to od razu powód, żeby pozbywać się, w gruncie rzeczy nienajgorszego fightera, ale za to bardzo medialnego? Może za tą decyzją stoją wydarzenia, o których nie wiemy? Dana raczej dobrze kombinuje i wie co robi.

  3. Szkoda, tez lubie Kimbombona. Pewnie niepredko dostanie tyle kasy za walke co w UFC. Whitowi proponowalbym troche mniej buty, Strikeforce ma coraz lepsze nazwiska, a publika jak wiadomo lubi ogladac gwiazdy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *