Kimbo Slice niszczy rywala w 17 sekund

(fot. fighthubtv.com)

Były zawodnik UFC Kevin „Kimbo Slice” Ferguson wygrał swój pierwszy zawodowy pojedynek bokserski, który odbył się 13 sierpnia w Buffalo Run Casino w Miami.

Video z walki w rozwinięciu

Kimbo Slice znokautował 39-letniego Jamesa Wade’a w siedemnaście sekund. Wade ma obecnie rekord 0-2 w boksie zawodowym. Po walce przeciwnik Kimbo został zniesiony z ringu na noszach po tym jak Ferguson zafundował mu KTFO.

 

19 thoughts on “Kimbo Slice niszczy rywala w 17 sekund

  1. Ale znokautuj proszę Cię kogoś w rękawicy bokserskiej a później gadaj że to takie proste. Wiem że przeciwnik nie był jakiś specjalny, ale chyba się nie spodziewaliśmy ze Kimbo (prawie emeryt jak na zawodowy sport) dostanie kogoś mocniejszego w pierwszej walce.

  2. powiem wam jedno kimbo ma mega talent do walk ale go zmarnował niecwicząc od dziecka przeciez ten gosc został wzięty z ogródka przy kiełbaskach i dał dobre walki moze nie z czołówką ale z goscmi co cwiczą profesjonalnie kimbo ma nawet lepszy boks od fedora

  3. Talent? Ciężko by to było ocenić. Zacięcie na pewno ma, tym bardziej, że tak się „wyszkolił” na podwórku, a później walczył z kolesiami, którzy od lat trenowali zawodowo. Fedor i tak by go sprał, to nie ulega wątpliwości, pytanie czy zajęłoby mu to 15 sekund, czy 50, technicznie można sobie być lepszym, tylko co z tego kiedy cep ruska spada i gasi światło – jak u dobrego technicznie Arlovskiego, prąd odcięty i technika na niewiele się już zdaje 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *