KIM COUTURE walczy dla STRIKEFORCE w Listopadzie

Strikeforce zapowiedziało w niedzielę, że dodali Kim Couture do rozpiski gali o nazwie Destruction.  Gala odbędzie się w San Jose 21 Listopada.

Więcej info w środku.

  Stoczy walkę z debiutantką w strikeforce Liną Kvokov (rekord 0-1-0) w kategori do 58.9 kg.

Couture mogliśmy ostatio zobaczyć w proffesionalnym debiucie w Czerwcu. Po bardzo dobrej i krwawej walce przegrała przez decyzję z Kim Rose.  Kim doznała poważnej kontuzji złamanej szczeki.

oraz Kliknij w zdjęcie by powiększyć.
„Przegrana tamtej walki to najlepsza rzecz jaka mogła mi się zdarzyć,”  powiedziała Couture. “To zmieniło mnie kompletnie jako fightera. Zaczełam robić bardzo wiele rzeczy inaczej. To uświadomiło mi, że to ja muszę być agresorem inaczej skrzywdzą mnie.”

Żona mistrza UFC w kategori heavyweight, Randy’ego  Couture, Kim jako fighter MMA  ma bardzo długą listę prac związanych z the Xtreme Couture gym,  prowadzi promocję swojej marki “KC Concepts” i zarządza również kilkoma fighterami z the Xtreme Couture banner.

Trenując z taką gwiazdą u boku w damskim MMA jaką jest Gina Carano, Couture ma nadzieje, że wygra walkę z Kvokov.

“Planuję pokazać jak wszechstronną jestem zawodniczką,” Couture dodała. “Zamierzam być bardziej agresywna i wybuchowa. Nie ważne gdzie walka się znajdzie, wszędzie jestem dobra mam dobry obóz i trenerów.”

Trenerzy którzy trenuja z Kim to Randy jej mąż, trener od zapasów Gil Martinez, trener od jiu-jitsu Robert Drysdale i nowy mentor kickboksu, Ray Sefo, oraz reszta trenerów z Xtreme Couture.

Walka pomiędzy Couture i Kvokov jest w under cardzie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *