Kim Couture i niekompetencja sędziego

(mmamania.com)

Kim Couture walczyła ostatnio z Sheilą Bird na AX Combat, została poddana nożycami i straciła przytomność. Uderza rażąca niekompetencja sędziego.

W środku macie video z walki – widać na nim, jak Bird zakłada duszenie w 2:00, Couture zaczyna odpływać w 2:08, na dobre traci przytomność w 2:12. Sędzia przerywa walkę dopiero w 2:18.

Po tym zajściu, sędzia znalazł się pod obstrzałem – krytykuje się jego niekometencję i lekkomyślność, że przez pełnych 10 sekund, kieyd Couture była nieprzytomna, nie skończył walki i nie kazał Bird puścić przeciwniczkę. Komisja Calgary ma przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie.

Couture skomentowała zdarzenie: „Jestem ok. Obudziłam się i myślałam, że walka nadal trwa. Dopiero jak dotarło do mnie, co się stało, wstałam i pomachałam do tłumu, ale ze mną wszystko w porządku.”

6 thoughts on “Kim Couture i niekompetencja sędziego

  1. Tak, macie zryte banie, dobrze że chociaż jesteście tego świadomi.
    No rzeczywiście trudno tutaj nie wypomnieć niekompetencji.
    A Sheila praktycznie robiła z Kim co chciała, na tym się chyba skończy kariera Kim…

  2. Ależ Kim Couture ma nogi i tyłeczek mmmmmmmmmm 😉 Fakt to ujecie chwilkę przed założeniem duszenia nożycowego przez Sheilę faktycznie tylko to potwierdza 😉 :),a zryte banie mają tylko ci którzy tego nie zauważyli… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *