Kilka słów od GSP (video)

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=wXFBs2U1WoE]

Na pytanie, czy zawalczy kiedyś z Andersonem Silva, Georges St. Pierre odpowiada, że na razie skupia się na walce z Koscheckiem, a poza tym zmiany kategorii wagowych są niezdrowe dla organizmu. Więc jeśli on zmieni wagę na 185 funtów, to już w niej zostanie. Na razie celem numer jeden dla niego jest bronienie swojego pasa dywizji półśredniej.

No i chce być znany jako gość, który wprowadził ten sport na wyższy poziom 🙂

10 thoughts on “Kilka słów od GSP (video)

  1. hehe 2min by nie wytrzymał? jeszcze nie widzialem walki, w której ktoś by tak zdominował GSP jak Sonnen ostatnio A.Silve. Biorac pod uwage zapasy GSP i jego umiejetnosci w parterze (nie przegne piszac, że bardzo zbliżone do umiejetnosci Silvy) bylby bardzo trudnym przeciwnikiem dla Andersona.. nie wspominajac juz o stojce, w której moglby byc niezle fajerwerki

  2. tysonic: Jakby pająk zszedł do wagi Gsp to by przegrał.

    No chyba to jest nie realne, żeby koleś, który naturalnie waży ok 200 funtów walczy w kat. do 185 funtów, a miałby zejść do 175…

    Gsp ma wielkie szanse w straciu z Silvą, ma świetne zapasy, zapewne lepsze niż Sonnen i stójkę dość odpowiednią jak na Pająka.

  3. Rozśmieszacie mnie! GSP kontrolowałby Spider’a w parterze? nie przesadzajcie! Silva to czarny pas BJJ i Judo!! Równie dobrze to on mógłby kontrolować walkę w parterze i skonczyć dźwignią. I żeby nie było nie jestem stronniczy, za Silvą też nie przepadam, ale bardzo cenie go jako sportowca.

  4. Do wszystkich fanow GSP:Gdyby do tej walki o ktorej piszecie doszlo to Anderson Silva by z nim(kanadyjczykiem) szybko wygral. Dlatego, ze wstojce „Pajak” na znakomite warunki fizyczne nie mowiac juz o skillsach Silvy w parterze (BJJ i JJ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *