Kickboxerski weekend – wyniki + video

Jesień to intensywny czas dla sportów walki, co tydzień mamy kilka gal z doskonałą obsadą. Prezentujemy wyniki i video z najważniejszych walk minionego weekendu w świecie Kickboxingu. Relacje video z gal Final Fight Championship 16 w Wiedniu z udziałem Macieja Browarskiego, Tatneft Cup 1st Sellection i Caged Muay Thai 5.

Zaczynamy od gali organizowanej przez słynnego australijskiego zawodnika Muay Thai, Johna Wayne Parra. Na Caged Muay Thai 5 kolejną szansę walki dostał Francuz Yohan Lidon, dla którego ta gala skończyła się gorzej, niż ta, na której walczył z samym organizatorem. W klatce i małych rękawicach w pojedynku na zasadach Muay Thai został znokautowany przez Michaela Badato w trzeciej rundzie.

W austriackim Wiedniu Maciej Browarski zastopował weterana UFC, Alessio Sakare, słynny Fadi Merza potrzebował podobnie jak zawodnik AKS Chorzów zaledwie jednej rundy, by uporać się ze swoim rywalem. Ponadto na gali zobaczyliśmy weterana jednej z polskich gal, Grigora Aschugbajana, który pokonał przed decyzję Stevana Żiwkovicia. Swoją walkę wygrał również znany z występów w największej organizacji Kickboxingu na świecie, Dzevad Poturak, który pokonał przez decyzję Theodosiadisa Panagiotisa.

W Rosji miała miejsce gala Tatneft Cup, w której kiedyś nie dane było po wygraniu walki w pierwszej rundzie turnieju, wystąpić Tomaszowi Sararze z Krakowa z nieznanych przyczyn. Rosjanie zorganizowali pierwszą edycję, a poniżej prezentujemy osiem pojedynków z tej gali w formie playlisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.