Khamzat Chimaev wycofał się z walki przeciwko Leonowi Edwardsowi. Również Ryan Hall wypadł z karty walk

Starcie mocnych półśrednich po raz kolejny odwołane.

Stacja ESPN poinformowała, że z powodu problemów utrzymujących się po zainfekowaniu koronawirusem, Khamzat Chimaev (9-0, 3-0 w UFC, #15 w rankingu UFC) musiał wycofać się z walki przeciwko Leonowi Edwardsowi (18-3, 10-2 w UFC, #3 w rankingu UFC).

To już trzeci raz gdy starcie półśrednich jest odwoływane, pojedynek Rosjanina z Edwardsem był planowany już na grudzień i styczeń jednak wtedy problemy zdrowotne dotykały Leona. Obecnie organizacja poszukuje zastępstwa za Khamzata a Dana White przyznał, że w grę wchodzi przełożenie występu Jamajczyka na inną galę.

Chimaev trafił do UFC w lipcu zeszłego i ustanowił rekord w postaci najkrótszego czasu jaki zawodnik UFC potrzebował na odniesienie trzech zwycięstw. Rosjanin na przestrzeni 66 dni pokonał Johna Phillipsa, Rhysa McKee oraz Geralda Meerschaerta.

Edwards nie walczył od lipca 2019r. kiedy w walce wieczoru gali UFC on ESPN 4 pewnie na punkty pokonał Rafaela dos Anjosa. Dla Leona było to już ósme zwycięstwo z rzędu od czasu porażki w walce z Kamaru Usmanem.

Kilka godzin wcześniej poinformowana, że z rozpiski gali został usunięty Ryan Hall (8-1, 4-0 w UFC, #14 w rankingu UFC), który wycofał się z walki przeciwko Danowi Ige (14-3, 6-2 w UFC, #11 w rankingu UFC) z powodu kontuzji.

Gala UFC Fight Night 187 odbędzie się 13 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *