Khamzat Chimaev odparł zniewagę Colby’ego Covingtona równie ciętą ripostą

Jeff Bottari/Zuffa LLC // Mike Roach/Zuffa LLC

Khamzat Chimaev odpowiedział na ostatnie prześmiewcze komentarze Colby’ego Covingtona, który nie poddał się zachwytom nad kolegą z dywizji, który szykuje się na jej podbój.

Colby Covington (16-2 MMA, 11-2 UFC) podczas tygodnia medialnego został zapytany o Khamzata Chimaeva (10-0 MMA, 4-0 UFC), a były tymczasowy mistrz i obecny pretendent do tytułu był daleki od zachwytu. Przywołał ciężką walkę Chimaeva z COVID-19 jako oznakę słabości, twierdząc, że „Borz” jest gotowy się poddać i przejść na emeryturę z powodu „zwykłego przeziębienia”.

Oszczędny w słowach Chimaev odpowiedział zamieszczając zdjęcia zakrwawionego Covingtona w jego przegranej walce o pas z mistrzem wagi Kamaru Usmanem na UFC 245.

„Nigdy nie zobaczycie mnie w takiej sytuacji.”

Covington przygotowuje się do swojego bardzo oczekiwanego rewanżu z Usmanem, który będzie głównym punktem UFC 268 w sobotę w Madison Square Garden. Tymczasem Chimaev szturmem zdobył UFC, przyjmując tylko jedno uderzenie w czterech walkach a ostatnio wrócił do Oktagonu po długiej przerwie, pokonując przez poddanie Li Jinglianga w pierwszej rundzie na UFC 267. Tym samym Chimaev wszedł do rankingu wagi półśredniej zajmując #10 pozycję i już myśli o walce o pas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *