Khabib Nurmagomedov zainteresowany tylko walką z Tonym Fergusonem

mmania.com

Rosjanin chce walczyć o tymczasowy pas wagi lekkiej.

Pokonując Edsona Barbozę (19-5, 13-5 w UFC, #4 w rankingu UFC) na UFC 219 Khabib Nurmagomedov (25-0, 9-0 w UFC, #2 w rankingu UFC) dopisał do swojego rekordu 25 wygraną.

Logicznym jest fakt, że Orzeł musi teraz walczyć o najwyższe cel. Jak zapewnia jego menadżer, Ali Abdel-Aziz, Khabib jest zainteresowany tylko walką z Tonym Fergusonem (23-3, 13-1 w UFC, #1 w rankingu UFC), który obecnie posiada tymczasowe mistrzostwo wagi lekkiej.

Żeby było jasne, rozmawiałem z Khabibem. Naszym głównym celem jest Tony Ferguson, który zasłużył na skopanie tyłka. Zasłużył na to. Jeżeli chodzi o byłego mistrza UFC, Conora McGregora, on może zostać w boksie. Do widzenia.

Walka pomiędzy Fergusonem i Khabibem nie została oficjalnie zestawiona jednak prezydent UFC, Dana White mówił, że do tego pojedynku dojdzie w najbliższych miesiącach.

7 thoughts on “Khabib Nurmagomedov zainteresowany tylko walką z Tonym Fergusonem

  1. Kebab wie, że nie dostanie walki z Conorem, dlatego ciśnie Tonyego i będzie robił wszystko żeby dostać walkę z nim, tyle że Kebab nie zasługuje też na walkę z Tonym. Tony jest tymczasowym mistrzem i jest oczywiste, że następna walka ma być o prawdziwy pas. Jak Tony walczył i zdobył pas tymczasowy to kebab uciekał przed walkami i robił cyrk z wagą. Mam nadzieję, że Tony nie da się sprowokować bo ta walka nie jest w jego interesie, zbędne ryzyko, mimo że byłby faworytem.

  2. jasne Maciej, niepokonany gosc 25:0 (UFC 9:0), ktory rozwala kazdego jak jakiegos cieniasa, nie zasluguej na walke… Moze kiedys sciagna do KSW McConoR’a to bediesz mial dream fight: Popek vs Conor i bedziesz szczesliwy :>

  3. Conot dostał wpier od Floyda a ciemna masa ma rozkmine kiedy jego kolejna walka, ludzie litości. On od 5 rundy już na oparach jechał 😀
    Od czasu kiedy mac zdobył pas mógłby walczyc juz po 2 razy nawet z Nurma czy Tonym a zamiast tego przewija sie boks boks i Nate Diaz …..

  4. @mustela
    Hehe wpis merytorycznie niski jak twój poziom.
    4 walki wygrane z zawodnikami, powiedzmy światowej klasy, reszta rekord nabity na bumach gdzieś na stepach Tajgi, uciekanie przed Tonym 2x bo by przegrał i już nie dostał walki z Conorem na 100%, 1 walka w 2017 roku i to ze stójkowiczem. This is number one bullshit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.