Khabib Nurmagomedov z nowym przeciwnikiem

Perspektywiczny Rosjanina wystąpi na gali UFC on Fox 11.

Khabib Nurmagomedov (21-0, 5-0 w UFC, #7 w rankingu UFC) jest nie pokonany w swojej zawodowej karierze. Przez 6 lat startów pokonał 21 rywali, w tym 5 w oktagonie UFC. Wygrywał z takimi zawodnikami jak Gleison Tibau, Abel Trujillo czy Pat Healy. Początkowo miał się zmierzyć z Gilbertem Melendezem jednak z nie do końca wyjaśnionych przyczyn do walki nie dojdzie, później na horyzoncie pojawił się Nate Diaz, jednak walki z nim również nie będzie.

Przeciwnikiem Orła na UFC on Fox 11 będzie Rafael dos Anjos (20-6, 10-4, #6 w rankingu UFC). W UFC Brazylijczyk może pochwalić się passą 5 kolejnych zwycięstw. Początkowo Rafael miał na UFC 170 zmierzyć się z rodakiem Khabiba, Rustamem Khabilovem, jednak on musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji.

Do starcia Nurmagomedova z dos Anjosem dojdzie na już mocno obsadzonej karcie UFC on Fox 11 a zwycięzca na pewno mocno włączy się do rywalizacji o mistrzowski pas dywizji lekkiej.

5 thoughts on “Khabib Nurmagomedov z nowym przeciwnikiem

  1. No, jeden odważny 😉
    W sumie ciężko się dziwić, że czołówka się boi Rosjanina – Khabib jeszcze nie ma wyrobionego nazwiska w USA, jest bardzo dobry w tym co robi, więc porażką z nim ktoś z top 3 może wiele stracić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *