Khabib Nurmagomedov stwierdził, że USADA znalazła „coś” w jego testach antydopingowych

Don McPeak-USA TODAY Sports
Don McPeak-USA TODAY Sports

Khabib Nurmagomedov znany jest z tego, że lubi prowadzić trash talk ze swoimi konkurentami w dywizji lekkiej i teraz padło na Tony’ego Fergusona.

Kiedy ogłoszono, że Rafael dos Anjos zawalczy z Tonym Fergusonem w kolejnej walce, Nurmagomedov uważa, że jego starcie z Eddie Alvarezem o tytuł mistrza wagi lekkiej jest nieuniknione.

W rozmowie z BloodyElbow.com, Khabib odgryzł się Fergusonowi, który oskarżył go o stosowanie dopingu stwierdzając, że USADA znalazła coś w jednym z jego testów.

„Ten kretyn Ferguson ma wątpliwości co do moich testów antydopingowych. Hej idioto, ja byłem badany 11 razy i w tych 11 badaniach agencja znalazła zbyt dużo odwagi w moich próbkach, w przeciwieństwie do twoich tchórzliwych oczu, które spuszczasz w dół kiedy spotykamy się osobiście.”

Błyskotliwy Nurmagomedov będzie miał okazję stoczyć dużą walkę jeżeli UFC potwierdzi jego pojedynek z Alvarezem. Dzięki temu zobaczymy w jakiej formie jest Rosjanin po kilku kontuzjach i ponad dwóch latach przerwy, który co prawda wygrał w kwietniu walkę z Darrelem Horcherem, ale nie był to topowy przeciwnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *