Khabib Nurmagomedov radzi Conorowi McGregorowi zachowanie spokoju, jeśli będzie chciał pojawić się na UFC 242

Khabib Nurmagomedov Instagram

Khabib Nurmagomedov odradza Conorowi McGregorowi odstawiania budzących kontrowersje akcji, jeśli będzie chciał pojawić się na gali UFC 242 w Abu Zabi.

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov spotka się 7 września z tymczasowym mistrzem Dustinem Poirierem w walce wieczoru gali UFC 242, której stawką będzie tytuł mistrza. Niewykluczone, że były mistrz wagi piórkowej i lekkiej Conor McGregor przybędzie do Abu Zabi, aby na żywo obejrzeć tę walkę.

Co prawda prezydent UFC, Dana White, wykluczył ostatnio możliwość pojawienia się McGregora na UFC 242. Powodem są oczywiście wrogie relacje między tymi dwoma zawodnikami, ale gdyby jednak Mcgregor pojawił się na gali, Nurmagomedov dał mu pewną radę:

„Trudniej będzie opuścić Abu Zabi niż Nowy Jork”, powiedział Nurmagomedov na antenie rosyjskiego kanału telewizyjnego Rossiya-24. „Jeśli planuje przyjść, powinien siedzieć i przyglądać się walkom, ponieważ nie będzie w stanie wykonać tam żadnej ze swoich podstępnych sztuczek.

Abu Zabi to nie miejsce na popisy. Niech przyjdzie, jeśli planuje przyjść, ale jego błazenada nic tam nie zadziała”.

Conor McGregor jest znany z tego, że prowokuje swoich przeciwników, a nawet obraża w bardzo wulgarny sposób. Ostatnio robił to przy okazji swojej ostatniej walki właśnie przeciwko Khabibowi Nurmagomedovowi w październiku 2018 roku na gali UFC 229. Irlandczyk przegrał ten pojedynek przez poddanie w czwartej rundzie. Po walce doszło od bójki między obozami obydwu zawodników za co zostali ukarani przez NSAC karami grzywny oraz zawieszeniami.

Conor McGregor leczy obecnie rękę, którą kontuzjował podczas sesji sparingowej. Jego trener John Kavanagh powiedział, że uraz wymagał operacji. Przewiduje się, że The Notorious może wrócić do Oktagonu w okolicach października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *