Khabib Nurmagomedov komentuje porażkę Conora McGregora. Irlandczyk odpowiada zachętą do rewanżu

MMAJunkie.com / ESPN+

Wrogie relacje między Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem są dobrze znane społeczności MMA, więc nie zdziwił fakt, że mistrz wagi lekkiej uszczypliwie odniósł się do przegranej McGregora. Irlandczyk od razu odpowiedział Dagestańczykowi.

Po tym, jak Conor McGregor (22-5 MMA, 10-3 UFC) poniósł pierwszą porażkę przez nokaut w swojej karierze MMA w starciu z Dustinem Poirierem (27-6 MMA, 19-5 UFC) w walce wieczoru gali UFC 257, Khabib Nurmagomedov (29-0 MMA, 13-0 UFC) odniósł się do tej porażki na Twitterze.

Nurmagomedov wskazał McGregora, którego nie wymienił z imienia i nazwiska, ale zarzucił mu, że nie pozostał wierny sobie lub nie traktował rzeczy wystarczająco poważnie, aby zasłużyć na zwycięstwo.

„Tak się dzieje, kiedy zmieniasz drużynę, zostawiasz sparingpartnerów, którzy uczynili cię mistrzem i robisz sparingi z małymi dziećmi, z dala od rzeczywistości.”

Tweet Nurmagomedova doczekał się reakcji ze strony McGregora podczas konferencji prasowej po gali UFC 257.

„Mój zespół jest tym samym zespołem od pierwszego dnia. Nie zmieniłem niczego. Jest, jak jest. Szanuj sportowców. To pokazuje charakter człowieka. Mam to gdzieś, co on chce zrobić? Chce wrócić, czy nie? On nie będzie kopał po nogach. Wydostałem się z parteru podczas walki z Dustinem. Porozbijałem Dustina. Zobaczcie jeszcze raz tym ciosom w klinczu. Jak już mówiłem, styl decyduje o walce. To inna walka.

Jeśli chcesz pisać swoje lekceważące komentarze, to wracaj i zróbmy to jeszcze raz, kolego. Jestem tutaj właśnie dlatego. Tak się mówi, jeśli chcesz walczyć, więc jeśli wracasz, to wracaj. Sam spróbuj to zrobić.”

Conor McGregor został skończony ciosami przez Dustina Poiriera w drugiej rundzie i była to dopiero jego trzecią porażką w UFC. Jego poprzednie dwie porażki w karierze przyszły przez poddanie w walkach z Nare’em Diazem i Khabibem Nurmagomedovem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.