Khabib Nurmagomedov i menadżer Ali Abdelaziz komentują kontuzję Tony’ego Fergusona

BossLogic

Kontuzja kolana Tony’ego Fergusona, której pechowo doznał w studio, a nie na treningu pokrzyżowała piękne plany na wspaniale zapowiadającą się walkę z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 223.

Tony Ferguson wydał oświadczenie w którym przeprasza i wyjaśnia, co się stało i swój komentarz do całej sytuacji dał także Khabib Nurmagomedov:

„Wracaj do zdrowia Tony. Chcę dać ci radę, nie gadaj już zbyt dużo. Wiele myśli krąży po głowie w tej chwili, ale nie chcę stać się taki jak ty. Mam nadzieję, że ta lekcja nauczy cię trzymać język za zębami.”

Głos zabrał także menadżer Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, który był już znacznie mniej powściągliwy i nie przepuścił okazji, aby wbić szpilkę Fergusonowi, a oberwało się również Conorowi McGregorowi.

„Co ci się stało Tony, kopałeś w słup i słup ci oddał? Gadałeś tyle głupot, a teraz żegnaj tymczasowy pasie. Zabieraj swoje dupsko i stań w szeregu.”

„A tak na poważnie, Conor McGregor jest jednym z najbardziej fałszywych mistrzów, jakich UFC kiedykolwiek miało. Powiedział, że jest gotowy, ale nie można go nigdzie znaleźć. Show będzie trwał z nim lub bez niego.”

„Wszystkie bzdury na bok, Tony masz rodzinę i nie życzę kontuzji nawet mojemu najgorszemu wrogowi. Mam nadzieję, że wrócisz i życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia.”

Było to już czwarte nieudane podejście do tego pojedynku. W grudniu 2015 roku z pojedynku na gali TUF 22 Finale z powodu kontuzji żeber wypada Nurmagomedov. W kwietniu 2016 roku Ferguson wycofuje się z walki na gali UFC on FOX 19 przez problemy zdrowotne związane z płucami. Marzec 2017 i gala UFC 209 z której wypada Nurmagomedov z powodu komplikacji zdrowotnych związanych z procesem zbijania wagi. Kwiecień 2018 i nadchodząca gala UFC 223 z której wypada Ferguson z powodu kontuzji kolana. Jak dotąd obydwaj zawodnicy remisują 2:2, ale nie w Oktagonie lecz w nieudanych próbach doprowadzenia do pojedynku.

One thought on “Khabib Nurmagomedov i menadżer Ali Abdelaziz komentują kontuzję Tony’ego Fergusona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *