Kevin Lee przedstawił zestawienie walk mistrzowskich w nowych kategoriach wagowych w tym swój pojedynek z Georgesem St-Pierre

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC Kevin Lee przedstawił bardzo interesujące zestawienie walk o tytuły mistrzowskie w dwóch nowych kategoriach wagowych, których w UFC jeszcze  nie ma.

Wygląda na to, że Lee jest zwolennikiem stworzenia w UFC dodatkowych kategorii wagowych i w jednej z nich chciałby zmierzyć się o tytuł z byłym mistrzem wag półśredniej i średniej Georgesem St-Pierre. Mowa o kategorii 165 funtów. Sęk w tym, że GSP od swojej ostatniej wygranej walki na UFC 217 w listopadzie, pozostaje poza grą ze względu na chorobę jelit i nadal nie wiadomo czy i kiedy wróci do rywalizacji.

Kevin Lee (17-3) ma za sobą zwycięstwo z Edsonem Barboza, którego pokonał przez TKO w piątej rundzie na gali UFC Fight Night 128.

Poniżej filmik jaki Kevin Lee wstawił na swój Instagram na którym mówi o potencjalnej walce z Georgesem St-Pierre w nowej kategorii. Lee wymienił też dwie inne walki z których jedna odbyłaby się w wadze lekkiej, a druga w również nieistniejącej jeszcze kategorii 175 funtów.

„Październik: Khabib vs Conor Mcgregor 155lb walka o pas

Listopad: George St Pierre vs Kevin Lee 165lb walka o pas

Tyron Woodley vs Colby Covington 175lb walka unifikacyjna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *