Kevin Lee i Tony Ferguson w potyczce słownej po wygranej walce Lee z Michaelem Chiesą

UFC on FOX

Zwycięzca walki wieczoru gali UFC Fight Night 112 Kevin Lee i Tony Ferguson ponownie mieli sobie wiele do powiedzenia po minionej gali.

Kevin Lee pokonał Michaela Chiesę w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców i otrzymał za to poddanie bonus w wysokości $50 000. Według samego Chiesy, Dana White’a i niektórych fanów walka ta była zbyt wcześnie przerwana przez sędziego mimo tego, że Chiesa nie klepał poddania.

Podczas studia telewizyjnego w FOX Sports 1, Tony Ferguson, który zadebiutował w roli komentatora i analityka gali w studiu telewizyjnym zapytał Kevina Lee o pewien ruch/technikę „DDT” jaka znana jest z WWE (patrz video poniżej) i jaką zdaniem Fergusona zastosował Chiesa wbijając głowę Lee w matę. The Motown Phenom uznał to pytanie jako osobistą zaczepkę ze strony Fergusona i postanoił mu odpowiedzieć.

— Nie jestem pewien o czym mówisz. Nie wiem nawet czym jest DDT. Myślę, że jest to jakiś ruch z WWE. Jestem pewien, że to ja podniosłem go do góry, więc nie wiem w jaki sposób on miał mnie rozbić kiedy ja miałem go na swoim ramieniu. Czy możemy dać tutaj prawdziwego dziennikarza?

Tony Ferguson, który lubi wdawać się w takie słowne potyczki nie zamierzał siedzieć cicho i rzucił mocną ripostę w kierunku Lee.

— Jesteś taki sam jak Al Iaquinta. Nie mogę zrozumieć niczego o czym mówisz. Wszystko co mówisz jest tylko wielkim bełkotem. Musisz ustawić się w kolejce. Musisz wziąć bilet i musisz troszkę krwawić. Powinieneś najpierw przejść przez takich zawodników jak Edson Barboza czy Rafael dos Anjos. Ledwo wyłamujesz się poza to wszystko.

One thought on “Kevin Lee i Tony Ferguson w potyczce słownej po wygranej walce Lee z Michaelem Chiesą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *