Kevin Holland z komentarzem po przegranej na UFC on ABC 2. Zadrwił z Marvina Vettoriego i Dereka Brunsona

Chris Unger/Zuffa LLC

Zawodnik wagi średniej Kevin Holland zabrał głos po przegranej przez jednogłośną decyzję z Marvinem Vettorim w walce wieczoru gali UFC on ABC 2.

Kevin Holland (21-7 MMA) wystąpił na gali z krótkim wyprzedzeniem jako zastępstwo, po tym jak pierwotnie planowany przeciwnik Vettoriego, Darren Till został zmuszony do rezygnacji z walki z powodu kontuzji.

Holland bardzo chciał wrócić do Oktagonu, po tym jak w zeszłym miesiącu stoczył fatalną walkę z Derekiem Brunsonem. Na drodze Hollanda do powrotu do zwycięstw stanął jednak Marvin Vettori, włoski zawodnik wagi średniej i prawdopodobnie kolejny pretendent do tytułu.

„The Italian Dream” wszedł do pojedynku z czterema wygranymi walkami, z których ostatnią było zwycięstwo przez jednogłośną decyzję nad Jackiem Hermanssonem.

Podczas gdy Kevinowi Hollandowi udawało się odnosić sukcesy w stójce na początku każdej rundy, Vettori szybko dążył do klinczu pod siatką i obaleń, by zdominować Amerykanina zapaśniczo i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ta decyzja opłaciła się, ponieważ Marvin był w stanie całkowicie zdominować „Trailblazera” w Oktagonie przez większą część ich pięciorundowego pojedynku.

Po dwudziestu pięciu minutach akcji sędziowie przyznali Włochowi zasłużone zwycięstwo przez jednogłośną decyzję (50-44 x3).

Tuż po zakończeniu gali UFC Vegas 23, Kevin Holland zabrał głos w mediach społecznościowych, gdzie wydał następujące oświadczenie dotyczące jego drugiej z rzędu porażki.

„Darrenie Till przepraszam, że nie udało mi się wykonać roboty. Od dawna jestem fanem twojego stylu i ducha, więc to zaszczyt móc cię zastąpić. Mam nadzieję, że nie brzmi to dziwnie. Życzę Ci również szybkiego powrotu do zdrowia.

Derek Brunson vs Marvin Vettori są następni, skoro obaj tak dobrze się przytulają… Gratulacje dla was obu, sprawiliście, że jestem lepszym człowiekiem, ale Brendan Allen jest lepszy od was 😂😂😂😂 Wrócę, do zobaczenia trójko małych ninja. Do czasu powrotu będę szukał dobrych partnerek seksualnych, które pomogą mi zapamiętać takie przytulanie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *