Ken Shamrock przegrywa na King of the Cage

(fot. adcombat.com)

Ken Shamrock przegrał przez po raz 15 w swojej karierze. Powodem przegranej przez TKO była kontuzja ścięgna podkolanowego w drugiej rundzie w pojedynku z Mike’em Bourke 25 listopada.  Walka była pojedynkiem wieczoru na gali King of the Cage „Platinum.”

Ken Shamrock (28-15-2) w swojej przedostatniej walce wygrał przez decyzję z Johnathan’en Ivey’em na USAMMA – Return of the Champions i była to zaledwie jego druga wygrana od 2005 roku.

Po tym jak wygrał pierwsze trzy gale Pancrase w 1993 roku, Shamrock został zaproszony do rywalizacji w pierwszej gali UFC. Pierwszy mistrz tej organizacji, Royce Gracie pokonał Shamrock’a w drugiej rundzie turnieju, ale pomimo przegranej szybko stał się osobą promującą UFC na plakatach. Shamrock wygrał UFC Superfight Championship i został pierwszym zawodnikiem wagi ciężkiej pokonując Dan’a Severn’a na UFC 6.

Ta wygrana Bourke’a jest jak na razie jego największym osiągnięciem i powiększa jego rekord na 10-16-1.

6 thoughts on “Ken Shamrock przegrywa na King of the Cage

  1. MMAster ma do tego prawo. Nazwisko Shamrock to legenda podobnie jak Gracie z którym walczył a nie zapominajcie że był pierwszym ciężkim UFC – tak tak zaraz odezwą się tacy co powiedzą, że „co to był za poziom” mimo to szacunek i uznanie jako zawodnikowi i mistrzowi się należy

  2. Yoshi: MMAster ma do tego prawo. Nazwisko Shamrock to legenda podobnie jak Gracie z którym walczył a nie zapominajcie że był pierwszym ciężkim UFC – tak tak zaraz odezwą się tacy co powiedzą, że “co to był za poziom” mimo to szacunek i uznanie jako zawodnikowi i mistrzowi się należy

    Sam nie miałem sił wczoraj na uargumentowanie, dzięki ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *