Kazushi Sakuraba nie jest zadowolony…

Legenda MMA, Kazushi Sakuraba nie jest zadowolony ze swojej postawy w walce wieczoru gali Brazylijskiego Jiu Jitsu, Metamoris 5. Weteran Pride, uczestnik gali UFC Japan i doskonały chwytacz zremisował z Renzo Gracie po 20 minutach i jak sam mówi, nie jest zadowolony z tego, co pokazał na macie:

„Jestem zawiedziony swoją postawą, nie mogłem zrobić tego, co chciałem. Zamierzam jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski, poprawić co trzeba, by w przyszłości być jeszcze lepszym zawodnikiem. Czym mnie zaskoczył Renzo? Nie spodziewałem się, że on będzie, aż taki silny. Wiedziałem, że nasza walka będzie stricte chwytana, ale nie mogłem ustalić swojego tempa przez cały pojedynek i dlatego nie udało mi się go wygrać. Dzięki tej walce wiem jednak, że są jeszcze pewne luki w mojej grze, które muszę poprawić, by w przyszłości być jeszcze lepszym zawodnikiem.”

Popularny 'Łowca Graciech’ nie powtórzył swojego wyczynu sprzed niemal 15-stu lat, kiedy na gali Pride 10 wygrał przez kimurę na skutek technicznego poddania z mieszkającym i prowadzącym swoją szkołę BJJ w Nowym Jorku Brazylijczykiem. Wcześniej 'Saku’ wygrywał z wieloma członkami rodziny Gracie, a jego 90-cio minutowa batalia z Royce’m przeszła do historii MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.