Kawulski & Lewandowski przed KSW XVII

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski będą gośćmi TV.SFD.PL. Program na żywo jutro o godzinie 14:00.

Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach. Najciekawsze z nich zostaną zadane podczas jutrzejszego programu!

17 thoughts on “Kawulski & Lewandowski przed KSW XVII

  1. 1. Czy KSW jest wstanie wypuścić ich gwiazdę za ocean, Mameda, on sam „twierdzi” że woli by zawodnicy najlepsi przyjeżdżali do nas a najlepsi zawodnicy są niestety w UFC i oni nie przyjadą do nas, jedynie „spadkowicze” 2. Dlaczego nie chcecie dać Mameda do turnieju za oceanem, tu dla nas jest gwiazdą, ale np. dla Amerykanów, oni pewnie słyszeli o Mamedzie, lecz to jest szansa by się pokazał, ma kondycje ma możliwości by walczyć w turnieju duża ilość kibiców ucieszyła by się gdyby widziała że Mamed będzie walczył w turnieju, a przecież sam Mamed zaznacza że walczy też dla kibiców, dzięki turniejowi mógłby zyskać statystyki, rozgłos i mam nadzieję że też pas. W pewnym wywiadzie mówiliście że chcielibyście by Mamed bym traktowany jako gwiazda, rozumiem jest gwiazdą w Europejskim MMA, niech będzie i w Amerykańskim, i niech sobie to zapracuje właśnie turniejem, ja uważam ze powinniście wypuścić nawet sondę, czy kibice by chcieli tego, i porozmawiać o tym z Mamedem, w końcu walczy dla kibiców, to niech zrobi ten krok dla nich.

  2. 3. Czy boicie się porażek Mameda? Bo jeśli pytanie nr 2 będzie odpowiedzią że jest za bardzo na topie Mamed by go na turniej wysyłać, to moje pytanie jest takie: Czy boicie się porażek Mameda? Czy długo będziecie mu sprowadzać kelnerów do obijania? Którzy niestety w czasie kiedy mają walczyć z Mamedem, już przygasają? Czy długo będą to jeszcze 'dziadki’? Czy boicie się że w Ameryce jest wielu takich jak Mamed? Że będzie z nim jak z Fedorem, wielka gwiazda na swoim podwórku obijał ludzi, gdy wyjechał, wstąpił do turnieju, został zniszczony, 4 porażki z rzędu.

  3. 4. Drwal vs Mamed, temat wałkowany dość często, mówicie że nie ma szans zawalczyć z Mamedem, i by spier*** ale tego chce Polskie MMA, jak tak bardzo nie chcecie by się wzbogacił i promował to może dajcie oficjalnie taki oto kontrakt, wygrany zbiera wszystko przegrany dostaje kasę na benzyn by do domu dojechał, wydaje mi się że Drwal tak bardzo chciałby tej walki i tak bardzo wierzy w swoja wygraną ze poszedłbym i na to. Walka tak naprawdę o wszystko to by była. Jeśli ma jaja, a powiedzieliście że ich nie ma, to poszedłby w taką niewiadomą, jedna z najciekawszych walk MMA w Polsce ?

  4. 1)czy myśleliście może kiedyś o zorganizowaniu gali w stylu KSW vs M1-Global , bądź inna europejska federacja?
    2)czy planujecie może bardziej rozszerzyć karty walk o wagę ciężką, bo wydaje mi się (poprawcie mnie jeśli sie mylę)że królewska waga jest u Was na dalszym planie.Chodzi mi tu oczywiście o poziom sportowy, nie ilość walk.

  5. Co Federacja KSW sądzi o takim zawodniku jak Niko Puhakka i kontrowersjach jakie pojawiają się razem z jego tatuażami. Zawodnik jest jednym z najlepszych w Europie a mimo to nie pozwala mu się walczyć (wyrzucenie go z rozpiski BAMMA 8) z powodu jego przekonań, które nie powinny być łączone ze sportem. Rashguard rozwiązałby sprawę.

  6. Czy KSW nie boi się tego że jeśli Pudzianowski nie będzie na TOP, MMA w PL może umrzeć? Przykład jest taki że na początku jak Pudzian walczył, 2 pierwsze gale, bilety poszły jak świeże bułeczki i przed tv była również bardzo ładna sumka, potem było już gorzej, bilety zostają sprzedają się bardzo długo, i przed tv jest coraz mniej ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.