Katlyn Chookagian vs. Mara Romero Borella dodane do rozpiski UFC on FOX 27

doublegsports.com

Mara Romero Borella poznała przeciwniczkę, z którą stoczy drugą walkę w organizacji UFC.

Poznaliśmy kolejną walkę kobiet, która odbędzie się podczas gali UFC on FOX 27 w Charlotte. Tym razem będzie to pojedynek w wadze muszej, pomiędzy Marą Romero Borellą (11-4) oraz Katlyn Chookagian (9-1).

Mara Romero Borella wejdzie do Oktagonu UFC po raz drugi. W debiucie, okazała się lepsza od Kalindry Farii, która znana jest m.in. z występu na gali KSW. Borella zwyciężyła przez poddanie w 1 rundzie. Zawodniczka klubu American Top Team posiada obecnie passę 6 zwycięstw z rzędu, oraz znajduje się na 8 miejscu oficjalnego rankingu kategorii muszej kobiet. Przed dołączeniem do UFC, wystąpiła w jednym pojedynku organizacji Invicta FC, wcześniej walczyła głównie podczas mniejszych wydarzeń we Włoszech.

Katlyn Chookagian powraca do Oktagonu po zwycięstwie z Irene Aldaną. Będzie to dla niej debiut w wadze muszej. Chookagian sklasyfikowana jest na 11 miejscu w rankingu kategorii koguciej. Jej bilans w UFC, to 2 zwycięstwa oraz 1 porażka. W przeszłości była mistrzynią organizacji CFFC. Zaliczyła również jeden występ w federacji WSOF (obecnie PFL).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *