Karty sędziowskie KSW 19

Trzy z siedmiu pojedynków jakie mieliśmy okazję oglądać na sobotniej Konfrontacji Sztuk Walki zakończyły się w regulaminowym czasie walki. Właściciele federacji, jak co galę udostępnili do wglądu publicznego karty z punktacją sędziów.

7 thoughts on “Karty sędziowskie KSW 19

  1. antek dostał to na co zasłużył, poza tym nie przygotował sie do tej walki nawet na dwie rundy , gdzie połowa walki odbywała sie w parterze , dla mnie zawsze był słabym zawodnikiem promowanym przez swoją federacje.

  2. Proszę niech mnie ktoś oświeci, bo ja czegoś nie rozumiem. Ci „profesjonalni” zawodnicy utrzymują się z tego że walczą i to jest ich praca a mają siłę ledwo na 1 rundę? Wszyscy smiali się z hardcorowego czy Pudziana że zaraz padną itp. a co ta czołówka pokazuje? Przez 2 rundy leżeć i modlić się o wygraną na punkty, żeby dopisać kolejne niby zwyciestwo? Dziadek Henderson 40 lat!!!

  3. Sportowo MMA atack przebija KSW taka jest prawda. KSW promuje zawodników żeby powiedzieć średnich przykładowo Asłambek, podstawia się im zqwodników, którzy „leżą” im a następnie klepią bzdury że KSW to europejskie PRIDE a z tymi kartami to się niech nie kompromitują!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *