Karolina Kowalkiewicz vs. Jessica Andrade planowane podczas gali UFC on FOX 28 w Orlando

UFC.com / Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Bardzo ciekawe starcie w wadzie słomkowej kobiet, planowane podczas gali w Orlando.

Podczas gali UFC on FOX 28, która odbędzie się 24 lutego w Orlando, zobaczymy prawdopodobnie pojedynek pomiędzy Karoliną Kowalkiewicz oraz Jessicą Andrade. Pierwszą informację o tym pojedynku podał serwis combate.com. Organizacja UFC na razie nie potwierdziła oficjalnie tego pojedynku.

Karolina Kowalkiewicz (11-2) powróci do Oktagonu po jednogłośnym zwycięstwie nad Jodie Esquibel, podczas gali w Gdańsku. Przed galą w Polsce, Karolina przegrała dwie walki z rzędu. Najpierw okazała się gorsza od Joanny Jędrzejczyk w starciu mistrzowskim, a następnie na brazylijskiej ziemi, uległa Claudii Gadelhy. Bilans Polki w amerykańskiej organizacji to 4 zwycięstwa oraz 2 porażki. Przed występami w największej organizacji MMA na świecie, była mistrzynią KSW w wadze muszej.

Jessica Andrade (17-6) podobnie jak Kowalkiewicz, również mierzyła się w walce mistrzowskiej z Joanną Jędrzeiczyk, przegrywając przez decyzję sędziowską. W swoim ostatnim występie, zdominowała na przestrzeni trzech rund Claudię Gadelhę. Brazylijka była trzykrotnie nagradzana za swoje występy w Oktagonie. Bilans Brazylijki w UFC to 8 zwycięstw oraz 4 porażki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.