Karolina Kowalkiewicz vs. Jessica Andrade oficjalnie na gali UFC 228!

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła kolejną walkę Karoliny Kowalkiewicz.

Organizacja UFC potwierdziła oficjalnie pojedynek, o którym mówi się już od dłuższego czasu. Starcie Karoliny Kowalkiewicz (12-2) z Jessicą Andrade (18-6) odbędzie się 8 września podczas gali UFC 228, która odbędzie się w Dallas.

Karolina Kowalkiewicz powróci do Oktagonu po niejednogłośnym zwycięstwie nad Felice Herrig podczas gali w Brooklynie. Przed galą w USA, Karolina wygrała pojedynek z Jodie Esquibel na gali w Gdańsku. Wcześniej okazała się gorsza od Joanny Jędrzejczyk w starciu mistrzowskim, a następnie na brazylijskiej ziemi uległa Claudii Gadelhy. Bilans Polki w amerykańskiej organizacji to 5 zwycięstw oraz 2 porażki. Przed występami w największej organizacji MMA na świecie była mistrzynią KSW w wadze muszej.

Jessica Andrade podobnie jak Kowalkiewicz, również mierzyła się w walce mistrzowskiej z Joanną Jędrzeiczyk, przegrywając przez decyzję sędziowską. W swoim ostatnim występie wygrała przez jednogłośną decyzję z Tecią Torres. Jessica była trzykrotnie nagradzana za swoje występy w Oktagonie. Bilans Brazylijki w UFC to 9 zwycięstw oraz 4 porażki

One thought on “Karolina Kowalkiewicz vs. Jessica Andrade oficjalnie na gali UFC 228!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *