Karol Bedorf vs Rolles Gracie

fot. konfrontacja.com

Takie zestawienie przezentuje nam KSW na walkę wieczoru dwudziestki ósemki w Szczecinie.

W programie Puncher, Karol Bedorf podał, że zmierzy się z Rollesem Gracie.

Karol ostatni pojedynek stoczył z Pawłem Nastulą zdobywając pas przez TKO. Było to rok temu.

Gracie ostatni pojedynek z pewnością nie zaliczy do udanych przegrał z  Derrickiem Mehmenem przez KO. Legitymuje się rekordem 8-2, wszystkie 8 wygranych przez poddanie.

Same nazwisko Gracie zawsze wzbudza emocje w świecie sportów walki i chyba każdy wie, że nazwisko zobowiązuje. Twierdzę, że każdy Gracie powinien zaraz po urodzeniu dostać czarny pas, bo to tylko formalność. Jeżeli walka znajdzie się w parterze w co wątpię to możemy być pewni świetnego jiu jitsu, a może jednak Coco podda Rollesa i dostanie czarny pas?

12 thoughts on “Karol Bedorf vs Rolles Gracie

  1. wiem że rolles w mma kozakiem nie jest ale i tak się jaram że przedstawiciel legendarnej rodziny gracie zawalczy na polskim ringu. Może w dzisiejszym mma gracie już nie wymiatają ale tworzyli ten sport i bez nich zaczynając od Carlosa i Helio nie byłoby współczesnego bjj a przez to inaczej również wyglądałoby mma… więc nie zważając na sam poziom walki uważam że to duży krok dla polskiego mainstreamowego mma bo gdzieś przez rolles-a dotkniemy korzeni tego sportu

  2. Karol to wygra , Rolles z ta swoja dziwna stojka polegnie szybko. Bedorf jest silniejszy i ma lepsze zapasy. Jedynie po bledzie moze sprowadzic to parteru, jednak wtedy szanse brazylijczyka drastycznie wzrosna

  3. Pieprzenie chłopaki wydaje się wam że jesteście takimi kozakami bo wiecie że rolles to kiepski fighter i dlatego polewacie z „januszy” a ja uważam że bliżej prawdy są Janusze którzy jarają się tą walką niż wy bo jest to naprawdę znaczący moment w polskim mma. Ale nie wy „znawcy” będziecie wyszydzać kolesi bo Rolles ma dziwną i kiepską stójkę napiszcie książkę i podzielcie waszymi bolączkami albo jarajcie się że w Polskim mma wystąpi takie nazwisko że kroczek po kroczku wkraczamy w pewne standardy a po prostu pewnych etapów nie da się uniknąć. UFC też często promuje część swoich fighterów na nazwiskach bo to jest biznes ale wy oczywiście lepiej się znacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.