Karlos Vemola skazany na rok więzienia

Karlos Vemola
mmajunkie.com

Były zawodnik UFC trafi do więzienia.

Jak informuje International Business Times Karlos Vemola (16-5, 2-4 w UFC) został skazany na roczny pobyt w więzieniu. Powodem skazania jest uprawianie marihuany w domach przez zawodnika, jego teściów oraz byłej partnerki.

Hodowle marihuany były prowadzone w domach w Hertfordshire w Anglii. Podczas nalotów policja znalazła narkotyki warte ponad 20 000 dolarów. Wszystkie cztery osoby przyznały się do winy, podczas procesu Karlos przyznał, że zaczął używać narkotyków po to by radzić sobie z kontuzjami odniesionymi podczas walk MMA. Czech został skazany na rok więzienia zaś jego teściowie otrzymali po 9 miesięcy odsiadki. Kary więzienia uniknęła była partnerka zawodnika.

Vemola ma obecnie na koncie 21 walk MMA. W latach 2010-2013 stoczył 6 walk pod szyldem organizacji UFC wygrywając z Sethem Petruzellim oraz Mikem Massenzio. Przegrane z Francisem Carmontem i Caio Magalhaesem sprawiły, że Czech pożegnał się z największą organizacją MMA na świecie. Po opuszczeniu UFC Karlos wygrał 7 walk z rzędu a w ostatnim pojedynku przegrał z Jackem Hermanssonem.

2 thoughts on “Karlos Vemola skazany na rok więzienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *