Kamil Waluś będzie trenował z Overeemem

Jak informuje oficjalna strona federacji KSW, Kamil Waluś w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni wyleci do Stanów Zjednoczonych by pod okiem Alistaira Overeema przygotowywać się do występu na dwudziestej Konfrontacji Sztuk Walki.

Dwudziestoczteroletni Kamil Waluś otrzymał dziś wizę umożliwiającą mu wyjazd do USA i wspólne przygotowania go dali KSW20 z samym Alistairem Overeemem.
Kilka miesięcy temu Waluś otrzymał od Holendra zaproszenie, które przyjął. Znaleźli się sponsorzy, którzy umożliwili mu wyjazd, lecz potrzebna była jeszcze wiza. Dziś pochodzący z Augustowa zawodnik był w ambasadzie USA, rozmawiał z konsulem i otrzymał wizę, która umożliwia mu wyjazd za ocean.

– Za tydzień, maksymalnie dwa wyjeżdżam do USA trenować z Overeemem. Nie ma co gadać, jestem bardzo szczęśliwy i spełnia się właśnie moje kolejne marzenia – wyznał Waluś w krótkiej rozmowie telefonicznej.

Zawodnikowi życzymy powodzenia i jak najlepszej formy we wrześniu. Kto wie, może „The Reem” stanie w narożniku Polaka? Okaże się po powrocie Kamila.

2 thoughts on “Kamil Waluś będzie trenował z Overeemem

  1. Koleś bez umięjętności dostaje zaproszenie od Overeema? prosze was. Reem może chce poprostu zarobić bo gruby daleko nie zajdzie. Tego rocznego Amatorskiego KSW by nie wygrał. W zeszłym roku powinien dostać DQ za uderzenia w tył głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *