Kamil Gniadek rywalem Kowalewicza na KSW28: Fighters’ Den

Organizacja KSW poinformowała, że do grona zawodników walczących w nadchodzącej gali KSW 28: Fighters’ Den dołączył Kamil Gniadek. Szczeciński Berserker podczas wczorajszej gali Arena Berserkerów 6 wygrał turniej wagi lekkiej.

Utalentowany 19-latek ze Szczecina Kamil Gniadek zapewnił sobie występ w walce otwarcia gali KSW 28: Fighters’ Den, zwyciężając w drugiej połówce turnieju wagi lekkiej Areny Berserkerów 6.

Podopieczny Piotra Bagińskiego w dominującym stylu pokonał jednego wieczoru dwóch rywali, Piotra Niedzielskiego z Ankosu Zapasy Poznań i Alana Langera z Silesian Cage Club. Młody zawodnik zaprezentował nie tylko znakomite umiejętności techniczne, ale, mimo młodego wieku, duży spokój i pewność siebie.

Zgodnie z zapowiedzią właścicieli KSW, legitymujący się siedmioma zawodowymi zwycięstwami „Undertaker”, zmierzy się z tylko niewiele ponad rok starszym Jakubem Kowalewiczem na pierwszej gali KSW w Szczecinie w październiku.

Zwycięzca tego niezwykle ciekawego pojedynku, nie tylko dostanie od Federacji KSW ofertę dłuższej współpracy, ale może stanowić o sile dywizji lekkiej w polskiej organizacji przez wiele następnych lat.

Informacja prasowa

2 thoughts on “Kamil Gniadek rywalem Kowalewicza na KSW28: Fighters’ Den

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.