Kamil Bazelak nie wystąpi na Hussars’ Fight Night

Zapowiadany niedawno debiut Kamila Bazelaka w zawodowym ringu MMA jednak nie dojdzie do skutku. W czwartek, 8 lipca zawodnik zerwał wcześniejsze ustalenia z organizatorami i wycofał się z udziału w walce, za powód podając kontuzję i wyższe oczekiwania finansowe.

„Powody decyzji Kamila Bazelaka nie są dla mnie do końca jasne. Do wczoraj byłem przekonany, że doszliśmy do porozumienia. Niemniej jednak, ten nieoczekiwany zwrot może wyjść nam na dobre, zważywszy na falę krytyki, jaką wywołała informacja o udziale Kamila w HFN 1 – stwierdził Marcin Orłowski, organizator gali. – „Od samego początku Gale Hussars’ miały być miejscem promocji młodych, utalentowanych zawodników. Fani podpowiedzieli nam, że Kamil Bazelak nie do końca pasuje to tej idei.”

Przypomnijmy, że debiut Kamila Bazelaka, miał być jego pierwszym krokiem do pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, którego od dawna krytykuje. Zamiast „Vanderlei” jednak, będziemy mieć okazję obejrzeć na gali Hussars’ Fight Night 1 prawdziwe „Młode Wilki” Polskiego MMA. W 5 pojedynkach zmierzą się zawodnicy, których średnia wieku nie przekracza 21 lat.

„Mamy w zanadrzu prawdziwe wschodzące gwiazdy sportów walki.” – mówi Łukasz Łapiński, odpowiedzialny za dobór zawodników na galę – „Być może teraz takie nazwiska jak Islam Bokov, czy Oskar Ślepowroński, wiele nie mówią publiczności. Są to jednak zawodnicy, którzy mają już na koncie sukcesy w amatorskim MMA na poziomie międzynarodowym. Jestem pewien, że całkiem niedługo, to o nich będzie mówiło całe środowisko MMA w Polsce.”

Kto zdąży zarezerwować bilet, na stronie http://www.hussarsfight.tk/, będzie miał okazję zobaczyć tych młodych gniewnych na własne oczy, w Siemiatyczach już 24 lipca 2010. Ci, dla których nie starczy biletów, będą mogli zobaczyć transmisję na żywo w Internecie. Na stronie organizatorów właśnie trwają testy platformy telewizyjnej.

7 thoughts on “Kamil Bazelak nie wystąpi na Hussars’ Fight Night

  1. Wystarczy wejsc na Bazelaka forum i poczytac jak sie tlumaczy 🙂 I tak nikt nie zostawi tam komentarza bo zostaja tylko pozytywne opinie hehehe 🙂 Nie wiedzialem ze on strugal gangsterke w Lodzi a jak przyszlo co do czego to posprzedawal kolegow. Zycze Ci szybkiej porazki w pazdzierniku.

  2. Racja MMA to nie freakshow z bańdziorami , koles połowe zycia startował na wiejskich dyskotekach a teraz zgrywa sportowca – żenada !!! Takie jednostki powinno sie medialnie kastrować !!!

  3. wycofał się z udziału w walce, za powód podając kontuzję i wyższe oczekiwania finansowe.
    Wyzsze oczekiwania finansowe co on mysli ze jest jakims wielkim zawodnikiem.Tylko smiac sie i tyle na ten temat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *