Kamaru Usman kwestionuje nastawienie Tyrona Woodley’a przed ich walką na UFC 235

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Za kilka dni Kamaru Usman stanie do pojedynku o tytuł wagi półśredniej z mistrzem Tyronem Woodley’em na gali UFC 235, ale obydwaj zawodnicy stanęli już wcześniej do pojedynku na słowa podczas konferencji prasowej przed galą pokazując jakie emocje będą, które towarzyszyć ich walce.

Tyron Woodley był w bardzo dobrym humorze podczas tej konferencji i żartował sobie nawet z Kamaru Usmana porównując go do legendarnego rapera LL Cool J i sugerując, że Kameruńczyk udaje wyluzowanego i spokojnego.

W odcinku programu Anatomy of a Fighter, Kamaru Usman opisał do jakich wniosków doszedł po tej werbalnej potyczce:

„Powtórzył kilka razy te rzeczy o mnie. Nie wiem. Mam nadzieję, że on po prostu gra, dla mediów, przed kamerami, w miejscu, gdzie się tak zachowuje, jakby nie traktował tego tak poważnie, jak ja to traktuję. Ja nie przychodzę tutaj, by grać. Nie przychodzę po to. Wszystko zostało zrobione.”

Jeśli chodzi o przewidywania dotyczące ich pojedynku, Kamaru Usman ma powody, by sądzić, że Woodley nie traktuje poważnie również tej walki:

„Spodziewam się wojny. On mówi o tym beztrosko: „Och, ukarzę go. Sprawię, że zapłaci za to.” Nigdy nie widziałeś mnie przegranego. Ja widziałem go, jak się poddawał. Nigdy nie widziałeś tego u mnie. Możesz sobie mówić, co chcesz. Ostatecznie, 2 marca wejdę do tej klatki, ty wejdziesz do tej klatki, zamkną te je**e drzwi i to będzie walka.”

Pojedynek między Kamaru Usmanen i mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodley’em zapowiada się niezwykle interesująco zważywszy na samą stawkę walki, ale również umiejętności obydwu zawodników, ich bilans walk i serię zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *