Kairat Akhmetov vs. Geje Eustaquio 2 walką wieczoru gali ONE: Global Superheroes

ONE Championship

Tymczasowy pas kategorii muszej będzie stawką pojedynku, który odbędzie się w walce wieczoru gali ONE: Global Superheroes.

Organizacja ONE Championship ogłosiła, że walką wieczoru gali ONE: Global Superheroes, będzie rewanżowe starcie pomiędzy Kairatem Akhmetovem oraz Geje Eustaquio. Stawką pojedynku będzie tymczasowy pas kategorii muszej. Gala odbędzie się 26 stycznia w Manili.

Kairat Akhmetov (24-1) to były mistrz ONE Championship w kategorii muszej, który mistrzowski pas stracił na rzecz Adriano Moraesa, przegrywając przez jednogłośną decyzję. W swoim ostatnim pojedynku pokonał Geje Eustaquio przez niejednogłośną decyzję. Zawodnik z Kazachstanu na co dzień trenuje w klubie Jackson-Wink, pod okiem trenera Grega Jacksona. Przed dołączeniem do ONE Championship, występował na mniejszych galach w Kazachstanie. Jego rekord przed dołączeniem do azjatyckiej organizacji, wynosił 22 zwycięstwa z rzędu, bez żadnej porażki.

Geje Eustaquio (9-6) pochodzi z Filipin. Praktycznie całą zawodową karierę związany jest z organizacją ONE Championship. Jego rekord w tej federacji, to 6 zwycięstw oraz 5 porażek. W ostatnim występie przegrał przez niejednogłośną decyzję ze swoim najbliższym rywalem, Kairatem Akhmedovem. W 2014 roku mierzył się w walce mistrzowskiej o pas kategorii muszej, a jego przeciwnikiem był Adriano Moraes. Pojedynek przegrał przez poddanie w 2 rundzie.

Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w walce mistrzowskiej z Adriano Moraesem (17-2).

One thought on “Kairat Akhmetov vs. Geje Eustaquio 2 walką wieczoru gali ONE: Global Superheroes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.