Kacper Miklasz kontra Bartosz Szewczyk na FEN 35: LOTOS Fight Night

Bartosz Szewczyk (1-0, 1 SUB) podejmie Kacpra Miklasza (1-2, 1 KO) podczas gali FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda, która odbędzie się 26 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Bilety na galę FEN 35 kupić można na Eventim.

Szewczyk ma 23 lata i pochodzi z Otwocka. Trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Wilanów. Podczas swojego debiutu na FEN, podczas 32. edycji, wygrał przez duszenie z Akhmedem Salamovem. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszenniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Miklasz miał okazję już walczyć w Ostródzie przed niepełna rokiem podczas gali FEN 29, kiedy to przegrał z Pawłem Biernatem. Wojownik z Ełku w 2020 roku został finalistą pierwszej edycji turnieju na gołe pięści WOTORE. W decydującej rozgrywce uległ dopiero doświadczonemu i utytułowanemu Michałowi Pasternakowi. Pochodzący z Mazur zawodnik na amatorstwie stoczył 10 pojedynków, z których 9 wygrał i wszystkie przed czasem. Swoją ostatnią walkę, z Tomasem Vaicikasem, wygrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie.

Karta walk FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda

70,3 kg, MMA: Adrian Zieliński vs. Aleksandr Gorshechnik
93,0 kg MMA: Adam Kowalski vs. Marcin Filipczak
70,3 kg MMA: Kamil Łebkowski vs. Patryk Duński
83,9 kg, MMA: Krystian Bielski vs. TBA
77,1 kg, MMA: Kamil Kraska vs. Jose Barrios
120,2 kg, MMA: Paweł Biernat vs. Damian Bujkowski
TBA vs. TBA
93,0 kg, MMA: Kacper Miklasz vs. Bartosz Szewczyk
61,2 kg MMA: Mariusz Joniak vs. Krzysztof Gajek
TBA vs. TBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *