K-1 World GP 2010 Poland – Konkurs

Już 28 marca na warszawskim Torwarze odbędzie się jedno z największych tegorocznych wydarzeń ze świata sportów walki w Polsce, gala K-1 World GP 2010 Poland. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na tą imprezę. Regulamin i zasady w rozwinięciu.

Konkurs polega na uzupełnieniu chmurek w powyższym zdjęciu w następującej formie:

Gonzaga: lubię placki
Cro Cop: ja też

To naturalnie tylko przykład. Odpowiedzi wrzucajcie w komentarzach. Całość ma oczywiście charakter humorystyczny, tak więc nagrodzone zostaną najśmieszniejsze naszym zdaniem konwersacje. Nagrodą są wspomniane dwie podwójne wejściówki na galę K-1 World GP w Warszawie – po jednej na każdego zwycięzce, których wybierzemy dwóch. Uzupełnione muszą zostać obie chmurki.

Z powodu problemów z rejestracją udział w konkursie mogą brać zarówno zarejestrowani, jak i niezarejestrowani użytkownicy. Ci pierwsi muszą w swoim profilu uzupełnić rubrykę adres e-mail, drudzy z kolei są zobowiązani do podania maila w komentarzu z odpowiedzią. Pod uwagę bierzemy tylko jedną odpowiedź z jednego adresu IP. Wyniki pojawią się 23 marca (jeśli będzie trzeba przedłużymy konkurs o 2 dni, do 25). Z wygranymi skontaktujemy się drogą mailową w celu przekazania im dalszych instrukcji co do odbioru biletów.

Klawiatury w dłoń i do dzieła!

73 thoughts on “K-1 World GP 2010 Poland – Konkurs

  1. Gonzaga: „To byly piekne wakacje, Chorwacja…Ale zeby mi mandat za zle parkowanie???Myslales ze cie nie poznam w mundurze???
    Cro COP: „Moglbys nie kopac tak szybko, nie zdarzylem sie wytlumaczyc”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *