K-1 KoK World GP 2010 walka otwarcia

(fot. marcin-zawadzki.com)

Nadchodząca gala KOK World GP 2010, która odbędzie się 25 listopada na warszawskim „Torwarze” to nie tylko walki najlepszych zawodników w Polsce, Europie czy udział zawodników z światowego topu. Impreza jest okazją do zaprezentowania się młodych zawodników, którzy chcą rozpocząć zawodową karierę. Tomasz Sieradzki z Garuda Muay Thai i Bartosz Świsłocki z Flex Gym stają przed możliwością występu na wielkiej arenie jaką będzie impreza w Warszawie.

Obaj są dwudziestolatkami, którzy chcą mocno wejść w świat zawodowego K-1. Każdy z nich wierzy, że z ringu zejdzie jako zwycięzca, bo niewątpliwie obaj posiadają spory talent, ale wszystko ostatecznie zweryfikuje ring. Walka odbędzie się w kategorii do 75 kg.

Będzie to też nieformalna rywalizacja warszawskich klubów Garuda Muay Thai z Grochowa i Flex Gym z Bródna co dodaje dodatkowego smaczku temu pojedynkowi, bo obie dzielnice zawsze słynęły z wojowniczości i obie leżą po tej samej stronie prawobrzeżnej Warszawy. Zapewne wielu warszawskich kibiców będzie trzymać kciuki za swoich reprezentantów.

T.Sieradzki (z lewej) i B.Świsłocki

One thought on “K-1 KoK World GP 2010 walka otwarcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *