K-1 Grand Prix 2011 odwołane?

Wygląda na to,  że marzenia o 2011 K-1 World Grand Prix mogą się okazać martwe. Po wielu serwisach związanych z K-1 krążą informacje że turniej zaplanowany na 29 października w Nanjing w Chinach został odwołany. Jednak nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska K-1.

Będziemy informowali na bieżąco o rozwoju sytuacji.

10 thoughts on “K-1 Grand Prix 2011 odwołane?

  1. Maciej: Co wy pierdolicie jak nikt nie ma pojecia i zna tylko moze 3 zawodnikow to zawsze bedzie słaba gala

    3 zawodnikow ?? Znam każdego zawodnika z tej gali i porównaj sobie galę 2009 z terażniejszą… a potem z 2010 i moze powiesz że z roku na rok mocniejsza?? Lascenko,Verhoeven to tacy wybitni fighterzy? Nie wiadoma była waka Sponga ( jeden z nielicznych widowiskowych sportowców) . Bez Sakiego,Schilta,Overeema,Le Bannera. Ale jeden wielki plus to powrót Badra ale gówno z tego jak i tak gali nie bedzie…

  2. @Remy Le Banner to już niestety cień tego zawodnika co kiedyś, w dodatku mocno mu sie daję we znaki kontuzje(stoczył wiele ringowych wojen). Sakiego brakuje wiadomo, Overeem nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze wystartuje w k-1. Wiec brakuje tak naprawde tylko Schillta i Sakiego. Moze jeszcze sponga ale mial walczyc w extra fightcie. Jak dla mnie Hari, Manhoef, Gerges,Zimmerman, Ghita i Aerts to jest wystarczająca motywacja, żeby gale obejrzeć. W poprzednich latach faktycznie gala była mocniej obsadzona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *