K-1 Global: Kalendarz wydarzeń na 2013r. Gala K-1 we Wrocławiu

Na nowej stronie organizacji K-1 Global pojawił się kalendarz wydarzeń na 2013 rok. Na rozpisce znalazła się również Polska.

Grafik wygląda na bardzo napięty ponieważ K-1 Global planuje zorganizować w tym roku aż 15 gal. Zaczynając już 15 marca w Zagrzebiu, gdzie odbędzie się K-1 World Grand Prix Final na której zobaczymy legendę Kick-boxingu i MMA Mirko „Cro Cop” Filipovica. Oprócz Mirko swoje walki stoczą m.in. Badr Hari, Hesdy Gerges czy Zabit Samedov.

Będzie to pierwszy raz kiedy ten prestiżowy turniej odbędzie się poza Japonią.

8 finalistów z K-1 World Grand Prix Final 16 w Tokio, które miało miejsce 14 października, będzie rywalizować w turnieju, który wyłoni mistrza. Mistrz dołączy do grona legendarnych zawodników takich jak Ernesto Hoost, Alistair Overeem, Remy Bonjasky, Semmy Schilt, Peter Aerts, Mark Hunt, oraz Andy Hug. Wszyscy ci zawodnicy wygrali prestiżowy tytuł K-1 pokonując podczas jednej gali trzech przeciwników.

Jeśli zaś chodzi o polski akcent wszystkich gal, to fani mogą się szykować na dzień 18 maja ponieważ właśnie wtedy we Wrocławiu odbędzie się K-1 World Qualifying Tour.

Poniżej przedstawiamy kalendarz na 2013:

2 thoughts on “K-1 Global: Kalendarz wydarzeń na 2013r. Gala K-1 we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *